3 Boyutlu Gergi Tavan

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak ferah mekanlar elde edilebiliyor. Diğer taraftan, verilecek herhangi bir görselinde baskı mümkün. Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri mekanınıza ekstra görsellik kazandırmaktadır. Tavanlarınızı sağlıklı, modern bir havaya sokmak isterseniz, 3D gergi tavan çeşitleri sizler için özel tasarlanmıştır. Tavanlarınıza çok farklı görünümler sunacaktır. Evlere, ofislere, hastanelere istediğiniz her tavana yaptırabilirsiniz. Tasarım harikası görüntüleri, evlerinizde yaşayın. Üç boyutlu tavanlarla değişik dünyaların esintilerinde hissedin kendinizi. Sağlık açısından da tercih edilen gergi tavanlar, estetik bakımından da beğenilmiştir. Temizliği kolay olduğu için istediğiniz 3D gergi tavan modelini yaptırabilirsiniz. Eşyalarınızla uyumu tavanlarınızda da yakalayın.

 

Eşyalarınızla uyumu tavanlarınızda da yakalayın. Modelleri değiştirmek istediğiniz zaman kolay bir şekilde yenisi takılabilir. İstediğiniz deseni tavanlarınıza hızlı bir şekilde yapabiliriz. Dairesel, geometrik formlu tavanlar, kubbe tavanlarda 3D gergi tavan modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temizliği kolay olduğu için istediğiniz gergi tavan uygulamasını yaptırabilirsiniz. Eşyalarınızla uyumu tavanlarınızda da yatak odasi için 3d gergi tavan çalışmasıyakalayın. Isıya dayanıklı olması, hijyen getirmesi ile beraber, şıklığı da evinizde hissedeceksiniz. 3D gergi modelleri ile evinize harikalar oluşturmanın tam zamanıdır. Boya istemeyişi, toz tutmaması, zengin desen çeşidi ile 3D gergi tavan seçeneklerini sizlerde yakından görmelisiniz. Ev ya da iş yerinizi farklı tasarımlarla değiştirmenin tam zamanıdır. 3D gergi tavan çeşitleri dünyasını görmeden, tavanlarınızı değiştirmeyin. Eskinin şıklığını günümüz modern çizgilerinde yaşayın. Nereye yaptırsanız, ortamın havasını değiştirir. Farklı güzellikleri sizlere sağlar. Tavanlarının modellerini değiştirmek isteyenler, tavanlarına değişik çizgiler yaptırmak isteyenler sizlere özel 3D gergi tavan modellerimizi yakından görmelisiniz. Modern görüntülerin esintilerini yaşayacak, bakarken huzur bulacaksınız.

 

3-boyutlu-banyo20.jpg3-boyutlu-banyo16.jpg3-boyutlu-banyo10.jpg3-boyutlu-banyo2.jpg3-boyutlu-banyo13.jpg3-boyutlu-banyo6.jpg3-boyutlu-banyo14.jpg3-boyutlu-banyo18.jpg3-boyutlu-banyo19.jpg3-boyutlu-banyo21.jpg3-boyutlu-banyo3.jpg3-boyutlu-banyo.jpg3-boyutlu-banyo17.jpg3-boyutlu-banyo4.jpg3-boyutlu-banyo15.jpg3-boyutlu-banyo11.jpg3-boyutlu-banyo7.jpg3-boyutlu-banyo8.jpg3-boyutlu-banyo9.jpg3-boyutlu-banyo5.jpg3-boyutlu-banyo12.jpg

Profillerin  esnek yapısı sayesinde kubbe, kolonlar ,dalgalar gibi farklı geometrik şekillerde serbest tasarımlar oluşturulabilir. Duvara tavan kavisleri uygulanarak 3 boyutlu iskelet sistemleri hazırlanarak her form, gergi tavan ürünleriyle kaplanabilir. Derinlik hissi veren özel baskılar ile de 3 boyut algısı sağlanabilir. Gergi tavan uygulamaları hayatımıza girmesi; günümüz dünyasında teknolojik imkânların da varlığı ile birlikte ev ve mekân dekorasyonları, görselliğe daha çok önem veren tarza dönüşmesiyle gerçekleşmiştir. Artık girdiğimiz lokantalarda, evlerimizde ve kapalı ortamların hemen hepsinde farklı dekorasyon türleri görmekte, mekanların bu çalışmalar ile birlikte daha şık göründüğüne şahitlik etmekteyiz. Son yılların en gözde dekorasyon ürünlerinden birisi  gergi tavan olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli firmalarda mevcut olan gergi tavan modelleri ile istediğiniz akustik, baskılı, üç boyutlu tavan modellerinden istediğinizi seçebilir mekanlarınızı renklendirebilir, istediğiniz görünümü verebilirsiniz.

 

Gergi tavan modelleri seçiminde sizlere yardımcı olmak için var olan tasarım uzmanları, yerinde tespit ile ev ve mekânlarınıza yakışacak, genel anlamda dekorasyonu tamamlayacak çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Son yıllarda yaygı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri gelecektede oldukça öneme sahip olacak gibi görünüyor. Uygulamayala birlikte; elektrikli led aydınlatmalar, farklı renk boyalar ile farklı tasarımlar ve yıkanabilirdik gibi onlarca özelliği barındırmaktadır. Bu gergi tavan modellerinde kesinlikle su geçirme ve çürüme gibi sıkıntılar meydana gelmemektedir. Gönül rahatlığıyla evlerinizde ve mekanlarınızda kullanabileceğiniz 3 boyutlu gergi tavan yada standart uygulamalardan yaptırabilirsiniz. Mekanlarınıza yaptıracağınız 3D gergi tavan işlemlerinde ilgili firma tarafından garanti, kullanım koşulları hakkında detaylı bilgi almalı, ürünlerin yaptırılması için yerinde ölçü alınması gibi konulara dikkat edilmesi gerektiğini unutmayınız.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558391
46 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top