Ahşap Dış Cephe Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ahşap kaplama, malzeme olarak diğer cephe kaplamalarıyla karşılaştırıldığında çok fazla üstün özelliğe sahip olduğu görülmektedir. Doğal görünümü nedeniyle evinize veya iş yerinize doğal bir görüntü vermektedir. Hava bariyeri sayesinde sistem yüzeyinde yoğuşma meydana gelmediğinden ötürü nefes alır. Bu da oluşturduğunuz ortamın sağlıklı olması demektir. Başka kaplama malzemeleriyle karşılaştırırsak görülür ki ahşap kaplama diğer kaplama malzemelerinnden daha hafiftir.

Kesit kalınlığı sayesinde basınca karşı dayanıklılığı yüksektir. Bu yapısı da cephe kaplamanın ses yapmasını önler. Malzeme, ağaçtan oluştuğundan natural bir yapıya sahiptir. Ahşap ağaçtan elde edilir, ağaç ise hava alan ve canlı olan bir yapıdır.

ahsap-dis-cephe-kaplama14.jpgahsap-dis-cephe-kaplama10.jpgahsap-dis-cephe-kaplama6.jpgahsap-dis-cephe-kaplama13.jpgahsap-dis-cephe-kaplama15.jpgahsap-dis-cephe-kaplama8.jpgahsap-dis-cephe-kaplama.jpgahsap-dis-cephe-kaplama7.jpgahsap-dis-cephe-kaplama12.jpegahsap-dis-cephe-kaplama3.jpgahsap-dis-cephe-kaplama11.jpgahsap-dis-cephe-kaplama4.jpgahsap-dis-cephe-kaplama2.jpgahsap-dis-cephe-kaplama9.jpgahsap-dis-cephe-kaplama5.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559233
69 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top