Ahşap Masif Parke

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Masif parkelerde parke cilasız ve ham olarak fabrikadan gelir. Müşteri o haliyle görür ve henüz cilasızken parke son hale gelmeden karar verir. Parke döşenir, ondan sonra cila olur. Cila kimyasal yapısındaki özelliklere göre parkenin rengini değiştirir.Her parke parçasının cilaya vereceği tepki farklı farklı olur. Neticede ham olarak seçilen parkenin rengi ile döşenip cilalandıktan sonraki rengi farklı olur. Bu durum da çeşitli sıkıntılara sebep olabilir. Bu yüzden masif yaptıracak iseniz mutlaka 1 tam paketi açtırarak görün, sonra karar verin.

Kullanılmakta olan masif parkenin herhangi bir bölgesinde tamirat yapmak gerekirse; bu işlemi sadece o bölgede lokal olarak yapmak, tamirat yapılan yer ile yapılmayan yer arasında çok bariz fark oluşturacaktır. Bu yüzden parkenin tamamını elden geçmek gerekmektedir.Bu is uzun zaman gerektirecektir.

ahsap-masif-parke13.jpgahsap-masif-parke6.jpgahsap-masif-parke8.pngahsap-masif-parke9.jpgahsap-masif-parke7.jpgahsap-masif-parke5.jpgahsap-masif-parke12.jpgahsap-masif-parke2.jpgahsap-masif-parke4.jpgahsap-masif-parke11.jpgahsap-masif-parke.jpgahsap-masif-parke10.jpgahsap-masif-parke3.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559235
71 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top