Ahşap Merdiven Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kullanılacak malzemeye yani metal korkuluklu veya camdan yanaklarıyla birlikte kullanılan merdivenlerin uygulanacak tarzı ve kullanılacak ağaç modellerine göre değişiklik göstermektedir. Beton üstüne uygulanan ve beton üzeri masif kaplama (kayın, meşe, maun, akçaağaç ) yapılabildiği gibi paslanmayan yanaktan veya omurgası olan merdivenlerin, ahşap, mermer veya cam basamaklı olarak da özenle imal edilip en kısa zamanda montajı yapılmaktadır. Yaptığımız ahşap merdiven kaplama uygulamalarının maliyetleri çok uygun seviyelerde olmaktadır.

Merdiven kaplama yer döşemeleri fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne kullanılacak kaymaz vinil ve yer kaplama malzemenin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Merdiven kaplama için Hastahane ve ana okulları büyüklüğüne göre aynı günde yapabilmekteyiz. Türkiye‘nin en önde gelen özel hastahane ve özel üniversiteleri için zemin kaplama önemli yer teşkil etmektedir.

ahsap-merdiven-kaplama2.jpgahsap-merdiven-kaplama9.jpgahsap-merdiven-kaplama5.jpgahsap-merdiven-kaplama7.JPGahsap-merdiven-kaplama3.jpgahsap-merdiven-kaplama6.jpgahsap-merdiven-kaplama4.jpgahsap-merdiven-kaplama.jpgahsap-merdiven-kaplama10.jpgahsap-merdiven-kaplama8.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
379
Makaleler
366
Makale Görünüm Sayısı
1417408
640 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top