Ahşap Parke

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Farklı Ton ve Desenlerde Şahane Ahşap Parke Modelleri ile karşınızdayız. İster Koyu Meşe ister Açık Meşe veya ceviz rengi parke olsun istediğiniz. Her Türlü Model ve Desende Ahşap Parkeler için Şahane Dekorasyon Modelleri konusundaki ingiliz beyaz ahşap parke önerileri. Masif parkelerde parke cilasız ve ham olarak fabrikadan gelir. Müşteri o haliyle görür ve henüz cilasızken parke son hale gelmeden karar verir. Parke döşenir, ondan sonra cila olur. Cila kimyasal yapısındaki özelliklere göre parkenin rengini değiştirir. Her parke parçasının cilaya vereceği tepki farklı farklı olur. Neticede ham olarak seçilen parkenin rengi ile döşenip cilalandıktan sonraki rengi farklı olur. Bu durum da çeşitli sıkıntılara sebep olabilir.

Masif parkelerde parke cilasız ve ham olarak fabrikadan gelir. Müşteri o haliyle görür ve henüz cilasızken parke son hale gelmeden karar verir. Parke döşenir, ondan sonra cila olur. Cila kimyasal yapısındaki özelliklere göre parkenin rengini değiştirir.Her parke parçasının cilaya vereceği tepki farklı farklı olur. Neticede ham olarak seçilen parkenin rengi ile döşenip cilalandıktan sonraki rengi farklı olur. Bu durum da çeşitli sıkıntılara sebep olabilir. Bu yüzden masif yaptıracak iseniz mutlaka 1 tam paketi açtırarak görün, sonra karar verin.

ahsap-parke.jpgahsap-parke10.jpgahsap-parke2.jpgahsap-parke11.jpgahsap-parke12.jpgahsap-parke8.jpgahsap-parke14.jpgahsap-parke4.jpgahsap-parke5.jpgahsap-parke6.jpgahsap-parke5.jPEGahsap-parke13.jpgahsap-parke9.jpgahsap-parke3.jpgahsap-parke7.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557049
96 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top