Akustik Sünger

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Akustik sünger 7 farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitler arasında kare flexi sünger ile bass trap sünger ürünleri yanmaya karşı dayanıklı değilken; labirent, yumurta, spesyal piramit, düz ve piramit süngerler yanmaz özelliğe sahiptirler. Akustik süngerlerin renk olanağı da bulunmaktadır. Akustik süngerlerin kullanım alanları arasında stüdyo, müzik odası, prova odası, ses kayıt odası, piyano odası, radyo stüdyosu, televizyon stüdyosu, bateri odası gibi akustiğe ihtiyaç duyulan yerler bulunmaktadır. Akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, ses problemlerini gidermek ve ortamdan maksimum akustik performans almak adına yanmaz akustik sünger kullanımı gerekmektedir. Akustik süngerler genelde siyah 4 tip profilde desenli 100 cm x 100 cm olan ürünlerdir. Uygulamaları kolay ve esnektir, uzun ömürlüdür. 50 dns, 70 dns ve 90 dns kg/m3 yoğunluklarda ve 7 cm kalınlığa kadar üretimi yapılabilmektedir. Renkli tercihlerde melamin basotect akustik köpük ve tekno touch sünger alternatifleri vardır. Mekanlarınıza göre farklı tasarımlar gösterilmektedir. Akustik süngerler kaliteli olarak aksa akustik tarafından özenle hizmete sunulmaktadır. Şirketimiz daima en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmak ve teknolojiye ayak uydurmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Akustik süngerlere yepyeni bir hava katan tekno touch ürünleri stüdyo ve radyo kanallarının vazgeçilmezi olmuştur.

AKUSTİK SÜNGER; Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Yüksek yoğunluklu akustik yalıtım malzemesi olan ve yanmazlık özelliğine sahip olan üründe yüksek ısı ve alevle teması sonucunda erime ve akıcı damlacık oluşur. Mineral yapısında değişiklik görülmez. Halojen ve ağır metal içermeyen üründür. Nem aldığında küflenmez. Otomotiv, inşaat, marin, klima ve sanayi alanlarında yalın ya da kompozit olarak farklı formlarda kullanılır.

akustik-sunger2.jpgakustik-sunger7.jpgakustik-sunger8.jpgakustik-sunger4.jpgakustik-sunger14.jpgakustik-sunger6.pngakustik-sunger10.jpgakustik-sunger3.jpgakustik-sunger13.jpgakustik-sunger11.jpgakustik-sunger.jpgakustik-sunger9.jpgakustik-sunger5.jpgakustik-sunger12.jpg

Kullanim alanlari : Ofislerde, restaurantlarda, ses kayit stüdyolarinda, dicolarda,atis poliganlarinda, müzik stüdyolarinda, kontrol kulelerinde, hava alanlarinda ve bir çok mekanda ses yalitimini sağlar. Özellikle iç mekanlarin akustik düzenlemeleri için kullanilir. Ses kayit stüdyolarinda, açik plan ofislerde, lokantalarda, disko ve barlarda, atis poligonlarinda, televizyon stüdyolarinda, havaalanlarindaki kontrol kulelerinde ve daha birçok mekanda, ses yalıtımını, ses yutumunu saglamak ve akustigi düzenlemek için kullanilirlar. Akustik amaçli uygulamalarda kullanilan en iyi ürünlerdir. Akustik Sünger Ses Yalıtım Malzemeleri - Ses Yalıtım Süngerleri - Akustik Paneller - Akustik Sünger Fiyatları - Akustik yankı yalıtımı, ses yalıtımı sağlayan yanmaz ses yutumu ürünleridir, poliüretan veya melamin ham maddeli süngerler, köpüklerden oluşmaktadır. Duvar ve tavanlarda rahatlıkla ve kolayca uygulanabilirler. Yüzeyleri farklı desenlerde oluşan akustik sünger desenleri piramit, yumurta, labirent gibi desenlerde kendiliğinden yapışkanlı olarak imal edilebilmektedir. Amacına bağlı olarak akustik süngerlerin bir çok kullanım alanı mevcuttur. En etkili ses yalıtım malzemesi olarak teknobar ağır ses yalıtım bariyeri, bondex ve firexpan ile kullanıldığında yüzer oda derecesinde ses yalıtımına ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Döşeme altı ses yalıtımında (parke, halı, şap) tecknocorck kauçuk mantar düz yüzey ve yeni teknoloji ürünümüz olan yumurta desenli yüzey sayesinde zemine noktasal basınç uygulayarak daha etkili ses yalıtımı darbe yalıtımı sağlamaktadır. Piramit sünger prizma sivri uçlu süngerlerdir, poliüretan viyol piramit sünger fiyatları ve yumurta sünger fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1538453
89 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top