Amerikan Kapı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Amerikan Kapı Panel kapıların bugünkü görünümü aslında göbekli ahşap kapılardan gelmektedir. Günümüzde gelişen entegre tesislerde üretilen mdf plakalar gibi “Amerikan Panel Kapı” paneli de fındık kabuğunun yüksek basınçla birlikte preslenmesiyle elde edilir. 3mm kalınlıktaki bu paneller kapıların modelini oluşturan unsurdur.

Müşterilerimiz bu kapıların herhangi bir darbeye maruz kalma durumunda kolayca göçmeye, delinmeye ve ezilmeye uğrayacağını düşünmektedir. Nasıl bir içecek kutusunun üzerine çıktığınızda sizi taşıyabiliyor ise aynı mantığı panel kapılarda düşünebiliriz. Üzerine çıktığınız kutunun dik kısımlarında gelen darbeler onu etkilememektedir. Ancak yandan gelebilecek bir darbe ile deforme olmaktadır. Panel kapılar ise yandan herhangi bir darbeye maruz kalamayacağı için korkulacak bir durum doğurmamaktadır.

amerikan-kapi10.jpgamerikan-kapi.jpgamerikan-kapi9.jpgamerikan-kapi4.jpgamerikan-kapi8.jpgamerikan-kapi5.jpgamerikan-kapi3.jpgamerikan-kapi7.jpgamerikan-kapi6.jpgamerikan-kapi12.jpgamerikan-kapi2.jpgamerikan-kapi11.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
92955

Kimler Online

82 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top