Amerikan Panel Kapı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Amerikan Kapıda neden topuz kilit veriyorsunuz? Standartı topuz kilittir. Ama istenirse kilit mekanizması bizden olup dışarıdan istediginiz kapı kolunu taktırabilirsiniz. Camlı model istendiğinde neden ilave ücret istenmekte? Amerikan kapının cam bölmeleri açımı Ağaç dönülmesi ve çıta dönülmesi ayrıca bir işciliktir ve çıtalar ayrıca bir maddi maliyettir. Ayrıca birçok firma cam takma işine girmediği halde biz istediğiniz model camı kestirip montajını yapıyoruz.

Panel kapıların bugünkü görünümü aslında göbekli ahşap kapılardan gelmektedir. Günümüzde gelişen entegre tesislerde üretilen mdf plakalar gibi “Amerikan Panel Kapı” paneli de  fındık kabuğunun yüksek basınçla birlikte preslenmesiyle elde edilir. 3mm kalınlıktaki bu paneller kapıların modelini oluşturan unsurdur.

amerikan-panel-kapi10.jpgamerikan-panel-kapi20.jpgamerikan-panel-kapi21.jpgamerikan-panel-kapi11.jpgamerikan-panel-kapi19.jpgamerikan-panel-kapi6.jpgamerikan-panel-kapi4.jpgamerikan-panel-kapi13.jpgamerikan-panel-kapi5.jpgamerikan-panel-kapi15.jpgamerikan-panel-kapi14.jpgamerikan-panel-kapi17.jpgamerikan-panel-kapi12.jpgamerikan-panel-kapi.jpgamerikan-panel-kapi9.jpgamerikan-panel-kapi2.jpgamerikan-panel-kapi3.pngamerikan-panel-kapi7.jpgamerikan-panel-kapi18.jpgamerikan-panel-kapi8.jpgamerikan-panel-kapi16.png

Amerikan Kapıların İçinde karton kullanılırmı?  Evet . Ama bizim üretimde kullandığımız ithal orjinal MASTER CRAFT hamurdan üretilmiş dayanımı çok yüksek petek dizaynlı ve en üst kalitedir. Ölçüsünü biz alsak siz imal edebilirmisiniz? Hayır. Ustalarımızın imalat için aldıkları ölçüler ve yöntemler farklıdır.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558152
362 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top