Banyo Dekorasyon Önerileri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yeni bir ev dekoru veyahut evinize yeni bir düzen, yeni bir dekor uyarlamak dileğindeyseniz sizler için yararlı olacak bir paylaşım hazırladım. Bu başlığımıza banyo dekorasyonunu konu aldım. Banyo dekoru evimizin görünümüne zenginlik, ferahlık ve huzur katabilir. Bu yüzden evin her köşesinde gösterdiğimiz özen dekoru, banyomuzun dekorasyonununda da göstermeliyiz. Banyomuzun durumuna göre uygulayabileceğimiz aksesuar, raf, dolap ve dahası olmalı. Bununla ilgili aşağıdaki galerim aracılığıyla fikirler edinebilirsiniz.

Rengine göre belirleyebileceğiniz çok şık dekorasyon önerileri yer almakta. Evinize lüks, havalı ve çok şık görünümler kazandıracak. Gösterişin yanısıra doğal görünümlerinde olduğu galerim sizleri istediğiniz yönde fikirlendirmek istiyor. Banyo dekorasyonunun yanında evinizin diğer alanları için dekorasyon fikirleri edinmek isterseniz anasayfamın dekorasyon kategorisini değerlendiriniz. Bu kategoriye girerek, aradığınız tüm dekorasyon önerilerine sahip olabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmak istemeden, sizleri derlemiş olduğum en şık banyo dekorasyonu fikirlerine yönlendiriyorum. Banyomuzu dekore ederken tabi ki öncelikle büyüklük-küçüklük derecesine bakarız.

banyo-dekorasyon-onerileri12.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri2.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri5.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri6.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri9.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri7.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri13.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri3.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri4.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri10.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri14.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri8.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri11.jpgbanyo-dekorasyon-onerileri.jpg

Ona göre güzel bir dekorasyon örneği ortaya koyarız. Görüyorum ki çoğu sitelerde banyo dekorasyonu hakkında bilgiler ve görseller verilince hep büyük ve geniş banyolar tercih ediliyor. Pek az rastladım küçük banyo dekorasyonuna. Unutulmamalıdır ki herkesin banyosu aynı ölçülerde olmayabilir.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
92938

Kimler Online

42 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top