Baza Modelleri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yatak Odalarında son yıllarda en çok aranan ürün Bazalı Yataklar. Bellona’nın da bu ürün grubunda ne kadar kaliteli modeller ürettiği, ne kadar haklı bir üne sahip olduğunu bilmeyeniniz yoktur sanırım. Aynı Holding bünyesindeki İstikbal’de de çok üst düzeyde kaliteli Yatak Baza Modelleri mevcut. Bu aralar internette çok aranan bu ürün grubunun 2 büyük oyuncusunun modellerini bir araya getirelim dedik. Bunun yanında değişik ve şık Yatak Baza Modellerine de ara ara yer vermeye sizlere değişik model fikirleri vermeye çalıştık. Şimdi isterseniz birbirinden güzel ve kaliteli örneklerden oluşan Yatak Baza Modellerine ait resim albümünü gelin birlikte inceleyelim. Baza ve baza başlıklarımızla siz değerli müşterilerimizin hayat standartınızı ve konforunuzu en üst seviye gerçekleştirmek için uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vermekteyiz. Geçmişteki tecrübelerimizin ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Peki neden baza? Bazalar genelde 2 parçadan oluştukları için taşıma kolaylığı sağlar, montaj kolaylığıyla size yük olmaz, iç kısımlarındaki metal iskelet size güven verir ve sağlamlık katar, sandıklı ve çekmeceli olmaları evinizde ergonomi oluşturur ve en önemlisi bazaların mekandan daha fazla faydalanmayı sağlayan işlevsel yönleri vardır. Kilim mobilya baza modelleri 2015 yılında şık tasarımlar ve kullanışlı modellerle hayli tercih ediliyor. Çift kişilik bazalar ve tek kişilik bazalar dayanıklılık ve kullanışlılık konusunda hayli göze girmiş konusunda. 2015 Kilim mobilya baza modelleri özellikle hanımlardan tam not almış durumda. Uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta ki bu mobilyalar cebinizi de koruyacak. Yıllarca yeni bir masraf yapmadan problemsizce kullanabileceksiniz. Yaza özel uygun fiyat ve kampanyaları Bellona mağazalarında bulabilirsiniz. Zarif görünümleriyle yatak оdalarını ѕüѕleуecek ipek baza modelleri kalіtesіyle okunuşu özen çekiyоr. Yatak odalarıyla ahenk sürеsincе оlan baza modelleri ve baza başlıkları іnceleуebіlіrsіnіz.

baza-modelleri.jpgbaza-modelleri9.jpgbaza-modelleri15.jpgbaza-modelleri11.jpgbaza-modelleri14.jpgbaza-modelleri4.jpgbaza-modelleri10.jpgbaza-modelleri3.jpgbaza-modelleri12.jpgbaza-modelleri6.jpgbaza-modelleri16.jpgbaza-modelleri8.jpgbaza-modelleri2.jpgbaza-modelleri13.jpgbaza-modelleri7.jpgbaza-modelleri5.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558131
341 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top