Brillant Zebra Perde

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Dekorer Brillant Zebra Perde, sık dokunmuş kumaşlarla, tül kumaşların, şeritler halinde aralıklı olarak dizilmesinden meydana gelen kumaşın, stor perde gibi yukarı aşağı hareketiyle, çalışan perde sistemidir. Çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken, sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde edilir. Tül ve sık dokuma kumaşın karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği engellenir ve karanlık sağlanır. Zebra perdeler hem tül perde hem de güneşlik perde işlevini gören sistem olduğu için maliyet açısından ekonomik perdelerdir. Zebra perdeleri zengin model ve renk seçenekleriyle evinizin her bir yaşam alanına uyarlıyabilirsiniz. Zebra perdelerinin kurulumu çok kolaydır. Paketin içinden çıkan kolay montaj aparatları ile kolay montaj. 
Brillant Perde Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin İrtibat: 0 530 116 39 24

 

Brillant zebra perde modelleri 2016 yılında hayli zengin konseptiyle başta hanımların olmak üzere herkesin dikkatini çokça çekiyor. Brillant zebra perdeler 2016 yılının belki de en çok çıkış yakalayan ve satılan modeller arasında yer alacak zira son zamanlarda çokça tutuluyor. Zebra perdeler 2016 yılının en çok tercih edilen perdeleri arasında yer alıyor. 2016 Brillant zebra perde modelleri odaya göre desen ve modele bürünüyor. Brillant zebra salon perdeleri , Brillant zebra yatak odası perdeleri , Brillant zebra mutfak perdeleri başta olmak üzere odaya göre model de değişiyor. 

Brillant Perde Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin İrtibat: 0 530 116 39 24

brillant-zebra-perde2.jpgbrillant-zebra-perde6.jpgbrillant-zebra-perde14.jpgbrillant-zebra-perde21.pngbrillant-zebra-perde17.jpgbrillant-zebra-perde15.jpgbrillant-zebra-perde.jpgbrillant-zebra-perde10.jpgbrillant-zebra-perde3.jpgbrillant-zebra-perde13.jpgbrillant-zebra-perde8.pngbrillant-zebra-perde5.jpgbrillant-zebra-perde11.jpgbrillant-zebra-perde16.jpgbrillant-zebra-perde7.jpgbrillant-zebra-perde9.jpgbrillant-zebra-perde18.jpgbrillant-zebra-perde20.jpgbrillant-zebra-perde12.jpgbrillant-zebra-perde22.jpgbrillant-zebra-perde19.jpgbrillant-zebra-perde4.jpg

2016 Brillant zebra perdeler hem çok kullanışlı hem de son dönemin en çok tercih edilen perdeleri olmuş durumda. Yani perdede moda olmuş durumda. 2016 Brillant zebra perde fiyatları ise ortalama düzeyde ve kredi kartına taksit yapılıyor. Biz de sizler için 2016 Brillant perde çeşitleri ve fiyatları konusunu araştırdık ve bir albüm hazırladık. Şimdiden iyi seyirler dileriz. 2016 sezonunda yeni ürünler ve trendlerle karşınızda olan BRİLLANT perde farklı dokuma özelliklerine sahip naturel, sedefli, ve gümüşlü piliseli zebralar, baskılı ve jakarlı storlar ve sezonun renk trendlerine uygun pudra pembeler, ekrular, çocuk odaları için tasarlanmış işlemeli ürünler, evlerde, ofislerde, tüm yaşam alanlarına uygun ürünler mağazamızda yer almaktadır. 

Brillant Perde Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin İrtibat: 0 530 116 39 24


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1540009
79 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top