Çatı Katı Lambiri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Duvar ve tavan kaplamaları mekanlarımızı daha sıcak ve rahat kılar. Profiller her zaman masif ahşaptan oluşur, ham ve mumlu, laklı veya cilalı modelleri vardır. Panelle bir taşıyıcı katmanından (MDF veya sunta) ve bir kontrplak ya da kaplamadan oluşmaktadır. Profillerle paneller arasındaki düşey birleşimler odayı yüksek gösterirler, yatay ya da diyagonal (çapraz da olabilir) döşenmiş duvar kaplamaları ise daha geniş. Oluklu levhalar karşıt biçimli dillerle birleştirilirse oturma odalarına, sofralara veya banyolara özel bir vurgu kazandırır ve ışığı ikiye katlar – odalar daha aydınlık görünür. Kütük Lambri, Döşeme Üretiminde Ağaç Malzemenin Kullanılması ;Genellikle ülkemizde Sarıçam, Kızılçam, Karaçam ve Ladinden üretilmektedirler. Bu ürünleri üreten tesisler çoğunlukla kereste fabrikalarının özel bir kısmını teşkil edecek bir şekilde kurulmuşlardır. Özellikle son yıllarda değişen yaşam koşulları evde her alanı en iyi şekilde değerlendirerek kullanmayı öngörüyor. Evinize ekstra bir yaşam alanı eklemek gözünüzü korkutsa da, doğru bir planlama işinizi kolaylaştırabilir.

Evde fazladan bir yaşam alanı yaratmak için sıkça başvurulan bir seçenek olmasa da son yıllarda dekoratörler çatı arasını depolama alanı yerine bu yönde değerlendirmeye yöneliyorlar. İç mekan, teras ve balkon gibi alanlarda duvar-tavan kaplamaları olarak kullanılan lambriler, mekanlarınıza doğal ve estetik olarak yükseklere çıkarmaktadır.  Duvar ve tavan kaplamaları odaları daha sıcak ve rahat kılar.

cati-kati-tasarimlari15.jpgcati-kati-tasarimlari16.jpgcati-kati-tasarimlari4.jpgcati-kati-tasarimlari12.jpgcati-kati-tasarimlari13.jpgcati-kati-tasarimlari10.jpgcati-kati-tasarimlari9.jpgcati-kati-tasarimlari3.jpgcati-kati-tasarimlari2.jpgcati-kati-tasarimlari6.jpgcati-kati-tasarimlari.jpgcati-kati-tasarimlari18.jpgcati-kati-tasarimlari8.jpgcati-kati-tasarimlari7.jpgcati-kati-tasarimlari5.jpgcati-kati-tasarimlari11.jpgcati-kati-tasarimlari17.jpgcati-kati-tasarimlari14.jpg

Lambrinin kullanıldığı yerlerde şık ve temiz bir görünüm elde edilir. Ahşap lambri kullandığınız yerler, özellikleri sayesinde evinizi, duvarınızı temiz bir görünüm hissiyatı uyandıracaktır.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558404
63 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top