Çatı Katı Tasarımları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Çatı Katı Tasarımları. Özel teras dekorasyonu projesiyle hem yatak odası, hem çalışma odası, hem dinlenme odası, hem kahvaltı bölümü hemde banyo bir arada olan çok ince noktalar ile insanı kendine hayran bırakan bu tasarım Ortaçağ fransasından aklam bir evin çatısında yapılmış. En sevimli odalar hiç kuşkusuz ki yatak odasına kurulan odalardır. Bir de bu oda yatak odasıysa müthiş olur.

İşte çatı katı yatak odası dekorasyonları. En ergonomik ve sıradışı çatı katı modelini yaratmak düşündüğünüz kadar kolay değildir.Bakış açısı ve estetik gerektiren,deneyim ve uzmanlık isteyen alanlardan birtanesidir.Ben böyle istedim oldu gibi sığ yaklaşımlar,çatı katının o güzelim mistizmini yok eder.Ve siz,çatı katına özgü o güzelim aurayı yok etmiş olursunuz.

cati-kati-tasarimlari15.jpgcati-kati-tasarimlari16.jpgcati-kati-tasarimlari4.jpgcati-kati-tasarimlari12.jpgcati-kati-tasarimlari13.jpgcati-kati-tasarimlari10.jpgcati-kati-tasarimlari9.jpgcati-kati-tasarimlari3.jpgcati-kati-tasarimlari2.jpgcati-kati-tasarimlari6.jpgcati-kati-tasarimlari.jpgcati-kati-tasarimlari18.jpgcati-kati-tasarimlari8.jpgcati-kati-tasarimlari7.jpgcati-kati-tasarimlari5.jpgcati-kati-tasarimlari11.jpgcati-kati-tasarimlari17.jpgcati-kati-tasarimlari14.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
92967

Kimler Online

110 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top