Çatı Merdiveni

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Otomatik olarak duran, sessiz motor. Engellenme durumunda otomatik stop. Acil durumlarda aküden çalışma. Rahat manuel kullanım. Standart mükemmel ısı yalıtımı ve birinci sınıf hava sızdırmazlık. Çatıdan gelen soğuğa engel olur. Çatı katınız için uygun bir merdiven arayışı içerisindeyseniz mutlaka Fakro markasının merdiven çeşitlerine göz atmanız gerekmektedir. Bu markanın diğerlerinden ayrılan en büyük özelliği tamamen sağlıklı materyaller kullanılarak üretim işleminin gerçekleştirilmesidir. Bir çocuğunuz varsa ve bilinçli ebeveynler olarak çocuğunuzun dokunma ihtimali olan bütün eşyaların kalitesinin yüksek olmasını istiyorsanız fakro sizin bu isteklerinizin karşılanmasına yetecektir.

Bir merdivenden beklenenden çok daha fazlasını vaat eden Fakro kurulum aşamasında da müşterilerine uzman bir kadro göndererek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Dar bir çatı katına sahipseniz ahşap merdivenler sizin için en uygun çözüm olacaktır. diğer merdiven türleri çok fazla alan kapladıkları için zaten dar bir yapıya sahip olan çatı katınızı daha da dar bir hale dönüştürür.

cati-merdiveni11.jpgcati-merdiveni18.jpgcati-merdiveni8.jpgcati-merdiveni10.jpgcati-merdiveni12.jpgcati-merdiveni4.jpgcati-merdiveni.jpgcati-merdiveni17.jpgcati-merdiveni13.jpgcati-merdiveni7.jpgcati-merdiveni14.jpgcati-merdiveni3.jpgcati-merdiveni5.pngcati-merdiveni16.jpegcati-merdiveni6.jpgcati-merdiveni9.jpgcati-merdiveni2.jpgcati-merdiveni15.jpg

Yaşam alanlarınızda yalnızca fazla eşyalarınızı depolamak için kullandığınız çatı katlarını arada bir de olsa kullanma ihtiyacı duyduğunuzda merdivenlerden faydalanmanız gerekir. Ancak farklı dekorasyon fikirlerinizi hayata geçirdiğiniz çatı katlarını yaşam alanlarınızdan bir bölüm olarak kullanırken merdiven sıkıntısı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557052
99 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top