Çatı Penceresi

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

DEKORER Çatı Penceresi. Akıllıca bir teknik sayesinde ışıkla, pencereye kolay erişimle ve geniş bir manzarayla maksimum oturma konforuna ulaşın. Kolay kullanım dahil. Roto prensibiyle her şey gerçekleştirilmiştir : iç mekana bakan rahatsız edici pencere kanatları kaldırılmış yerine rahat, tek elle kullanılabilir açıp kapama sistemi getirilmiştir. Açma, havalandırma ve temizlik konumu sadece bir pencere koluyla. Bunlara ek olarak pencerenin dışında elektrikli panjur. Çatı katlarını keyifli ve kullanışlı yaşam alanları haline getiren, hem şık hem de fonksiyonel çözümler sunan ROTO çatı pencereleri açılım (pivot, üstten pivot ve çift açılım), cam özellikleri, kol ve conta sayılarında farklılıklar gösteren üç farklı seriyle pazarında yer alıyor. Her serinin ahşap ve Türkiye’de ilk ve tek olan PVC modeli bulunuyor.

Balkon Tipi Çatı Penceresi; Çatı katlarındaki pencerelere daha iyi çözümler bulmak için firmamız tarafından en iyi şekilde üretilerek sunulmaktadır. Çatı pencerelerinden sonra evleriniz daha ferah ve kullanışlı bir hale gelecektir. Hem gün ışığından daha fazla yararlanıp hem de içeriye temiz hava sirkülâsyonunun daha fazla olması bakından ideal tip çatı pencereleri vardır. Balkon tipi çatı pencereleri siparişi için pencere boyunun ölçülerini firmamıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Siparişini verdiğiniz ürün Türkiye’nin her yerine birkaç gün içinde gönderilmektedir. Uygun fiyat garantisinin yanında kaliteli malzeme kullanımı da sağlamaktayız.

cati-penceresi5.jpgcati-penceresi8.jpgcati-penceresi3.jpgcati-penceresi13.jpgcati-penceresi12.jpgcati-penceresi14.jpgcati-penceresi9.jpgcati-penceresi10.jpgcati-penceresi11.jpgcati-penceresi6.jpgcati-penceresi7.jpgcati-penceresi4.jpgcati-penceresi2.jpgcati-penceresi.png


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558386
41 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top