Çim Halı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Çim Halı. Doğal çim sahada futbol oynamak sentetik çime oranla daha keyifli olsa bile doğal çim sahaların yüksek bakım maliyetleri, kısıtlı oyun oynanabilme kapasiteleri irdelendiğinde sentetik çim sahalar tercih değil, ihtiyaçtır. Suni çim sistemleri spor sahaları, yürüme yolları, oyun parkları, bahçeler, balkonlar, teraslar, vb. alanlarda; işlevsel ya da dekoratif amaçla kullanılabilen, "doğal çim" görünümüne sahip ürünlerdir. Oyun parklarının zeminlerine döşendiklerinde çocuklar için son derece güvenli ve sağlıklı bir oyun alanı oluştururlar. En ağır dış ortam şartlarına karşı yüksek dayanıma sahiptir ve renkleri solmaz.

Günümüzde ihtiyaçların doğru karşılanabilmesi için, yapılan sentetik çim yüzeyli futbol sahaları, oyun karakteristiğine en doğru standartta yapılmış doğal bir çim saha kadar hizmet edebilmelidir.

cim-hali10.jpgcim-hali8.jpgcim-hali2.jpgcim-hali7.jpgcim-hali6.jpgcim-hali4.jpgcim-hali9.jpgcim-hali.jpgcim-hali14.jpgcim-hali13.jpgcim-hali12.jpgcim-hali3.jpgcim-hali15.jpgcim-hali16.jpgcim-hali11.jpgcim-hali5.jpg

Mekanlarınıza uygun modellerin görsellerini, teknik özelliklerini, üretim standartlarını inceleyebilir ve dilerseniz Samur Çim Halılara nereden ulaşabileceginizi öğrenmek veya detaylı bilgi almak için Nereden Alabilirim sekmesini kullanabilirsiniz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557107
155 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top