Dekorasyon Fikirleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Modern dekorasyonlar ile salonunuza yeni bir görsellikle hava katmak için fazla bir masraf harcamanıza gerek yoktur. Dekorasyon konusunda uzmanlaşmış ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz. Özellikle bu sonbahar günlerinde bir değişiklik istiyor olabilirsiniz, kendimden biliyorum. Kış aylarında evde daha çok zaman geçirilir ve bu nedenle dekorasyonu değiştirmek için en iyi zaman da sonbahardır. Klasik, retro, modern…ve daha birçok tarzdan hoşlananlar için birbirinden güzel salon dekorasyon fikirleri hazırladık. İlham alınası dekorasyon fikirlerini görünce hepsinden birer parça ilham alıp kendinize özgü bir tarz oluşturabilirsiniz. Evin şüphesiz ki en çok kullandığımız odası oturma odasıdır. Evde geçirdiğimiz geçirdiğimiz zamanın çoğunda oturma odasında oluruz.

Ya ailemizle oturur, ya dostlarla sohbet olur veya televizyon izlenir. En çok kullandığımız odanın dekorasyonu önemlidir. Oturma odamızı dekore ederken odanın kullanım kolaylığı olması gerekir. Dekorasyonu çok abartarak fazla kalabalık bir oda tasarlanmamalı. Çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz yerler yakında olmalı, koltuklarınız rahat olmalı, belki uzanabileceğiniz koltuklar seçebilirsiniz, daha az aksesuar kullanılmalı, her an bir vazoya çarpıp kırabilirim korkusunu yaşamamalısınız. alon dekorasyon modellerine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz. 

dekorasyon-fikirleri16.jpgdekorasyon-fikirleri.jpgdekorasyon-fikirleri7.jpgdekorasyon-fikirleri17.jpgdekorasyon-fikirleri10.jpgdekorasyon-fikirleri5.jpgdekorasyon-fikirleri2.jpgdekorasyon-fikirleri8.jpgdekorasyon-fikirleri6.jpgdekorasyon-fikirleri13.jpgdekorasyon-fikirleri15.jpgdekorasyon-fikirleri11.jpgdekorasyon-fikirleri14.jpgdekorasyon-fikirleri12.jpgdekorasyon-fikirleri9.jpgdekorasyon-fikirleri4.jpgdekorasyon-fikirleri3.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558162
374 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top