Dekorasyon Tablo

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Dekorasyon Tablolar. Dekorasyonların hemen hepsin de şıklık yaratan tablolar , farklı dekorasyon stillerine , kullanılacak alanlara göre seçilerek duvarları süsler . Ev dekorasyonun da evin her alanı için değişik resimlerin yer aldığı tablolar tercih edilir , örneğin yatak odası , oturma odası , koridorlar , yemek odaları , antre ve mutfaklar kendilerini ifade eden izlerken mutlu olacağınız renkler ve resimleri ile mekanlara bambaşka bir güzellik katacaktır .

Bugün yine çok hoş bir ürün olan dekoratif tabloları inceleyeceğiz. Geçtiğimiz yılları ele alırsak duvarlarda kullanılan tabloların genellikle ahşap çerçeveli manzara resimleri, ya da buna benzer büyük çaplı klasik tablolardan ibaret olduklarını görürüz. Geçen zaman içerisinde modern tasarıma ve dekorasyon ürünlerine hızla ayak uyduran dekoratif tablolar, oldukça şık ve yaratıcı tasarımların birer sonucu olarak evlerdeki yerini almaktadır. Dekoratif tablolar seçilirken, kullanılacak odanın ve içerideki eşyaların rengi dikkate alınmaktadır. Renk uyumuna uygun ve tamamlayıcı  dekoratif tablolar seçildiğinde içinde zevkle oturulacak yaşam alanları oluşturulmuş olunur.

dekorasyon-tablo10.jpgdekorasyon-tablo5.jpgdekorasyon-tablo12.jpgdekorasyon-tablo8.jpgdekorasyon-tablo2.jpgdekorasyon-tablo.jpgdekorasyon-tablo4.jpgdekorasyon-tablo3.jpgdekorasyon-tablo9.jpgdekorasyon-tablo11.jpgdekorasyon-tablo6.jpgdekorasyon-tablo7.jpg

Nerede kullanılırsa kullanırsın her zaman her kim olursa olsun tablolara baktığı an gözlerinde hoşluk yarattığının farkına varmaktadır. Sebebi ise hem estetik güzelliği sergilemesi hem de bulunduğu mekanda değişimi yaratmayı başarmaktadır. Bu nedenle de özellikle salonlarda aksesuar olarak en şok seçilmesine etki ederek şık dekorasyonlar yaratmayı umut edenlerin vazgeçemeyecekleri dekoratif tablo modelleri büyük emekler karşılığında yaratılmaktadır. Özellikle ağır görünümlü tabloları oluşturan yağlı tablolar mükemmelliğini kanıtlamış olarak salonlarınız da yer almaya devam edecektir. Bu dekoratif tabloların özelliğinden birisi de bir çok tablolar bir araya v yan yana gelerek gereken görünümü kazanmış ve bütünlük içerisinde tek bir tablo görünümü kazandırarak yer alması çalışılmıştır. Mesela çiçeklerden oluşan tablolar bir kaç tane tabloların bir araya gelmesi sonucunda harikalar yaratmayı başarmıştır. Bunlar gibi farklı resimlenen ve uygulanan resimler sayesinde adeta şah eser niteliği taşıyan modellerin olması muhteşemliği yanında sunmaktadır. 


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557542
66 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top