Dekoratif Halılar

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekoratif Halı Modellerindebu sene canlı renkler daha fazla ağırlıkta ve daha fazla rağbet görüyorlar.Sizlerde yakın zamanda halılarınızı yenilemek ve değiştirmek isterseniz muhakkak dekoratif halı modellerini görmeden karar vermeyin derim.Bende sizler için en çok satan ve ilgi gören halı modellerinden oluşan bir görsel galeri hazırladım.Sizlerde bu galeriden faydalanarak evlerinize en uygun olan modelleri belirleyebilir ve önceden bir fikir sahibi olabilirsiniz. Umarım sizler için faydalı olabilmişimdir,şimdi dilerseniz galeriye geçelim ve modelleri yakından inceleyelim. Rengarenk çiçeklerle tasarlanmış halıya bayıldım düz renk mobilyalarınızla kullanacağınız alanlarda oldukça şık ve cıvıl cıvıl neşeli görünecek bir model.. Siyah ve çiçek desenli halıyı da ben çok beğendim istiyorsanız giri olarak açık rengide dizayn edilmiş her ikisi de modern ve göz dolduruyor.. Yeşil ve kabartmalı kocaman gül desenli halı ise muhteşem bir görünüme sahip olan bir model..

Siyah halının üzerindeki kırmızı güller ise çok şık ve zarif.. Köşeleri yine oymalı kelebekli ve çiçekli halı tasarımı da iki renk olarak dizayn edilmiş kırmızı ve mor tercih sizin tabi ki.. Diğer modellerimize de göz atmadan alışverişe çıkmayın.. Yeni bir yıla aylar kala halı firmaları yeni modelleri çıkardı. Vitrinlerde yerlerini alan Dekoratif Halı Modelleri sizlerin evine şıklık ve trend getirmeye hazır. Sizler için hazırladığımız Dekoratif Halı Modelleri birbirinden özel ve farklı desenlerde... Halılar evimizin vazgeçilmez eşyalarından birisi olup, Bulundukları ortamlara şıklık ve güzellik katarlar. Günümüzde her sezon dekoratif halı modelleri üretilmektedir. Talep çok olduğundan dolayı firmalar yetiştirmekte güçlük çekiyorlar.  Uygulanan zemin dekorasyonu tasarımlarının daha modern olmakla beraber kusursuz görünüm içerisinde bulunmasına yardımcı olan halılar veya yolluklar olmaktadır. Ama modern görünümler dekorasyonlardan beklediğiniz gibi bunun en önemli ögesi haline gelen ve son zamanların trendi olarak karşınıza çıkan dekoratif halı modelleri bu sezonda bambaşka bulacağınızdan emin olabileceksiniz. Nedeni ise son tasarımlardan hazırlanan ve farklılığı ile gözlere ve zeminlere ayrıcalığı sağlayan üç boyutlu halıları da bu kategori de görme imkanın bulacaksınız. Küçük bir aksesuar olarak görünse de halılar evimizde çok önemli bir yer kaplar. Hem ayaklarımızı soğuktan korur. Hem de çok güzel bir dekorasyon yaratmaya yardımcı olur. Özellikle de şık ve modern halıları tercih etmeniz halinde evinizin görünümünü sadece halı ile bile de güzelleştirebilirsiniz.

dekoratif-halilar12.jpgdekoratif-halilar11.jpgdekoratif-halilar8.jpgdekoratif-halilar17.jpgdekoratif-halilar3.jpgdekoratif-halilar10.jpgdekoratif-halilar4.jpgdekoratif-halilar5.jpgdekoratif-halilar14.jpgdekoratif-halilar13.jpgdekoratif-halilar15.jpgdekoratif-halilar.jpgdekoratif-halilar7.jpgdekoratif-halilar9.JPGdekoratif-halilar2.jpgdekoratif-halilar6.jpgdekoratif-halilar16.jpgdekoratif-halilar18.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557104
152 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top