Dekoratif Yağmur Oluğu

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İyi bir çatıdaki su tahliye sistemi, evleri duvar ve temellerdeki hasarlardan korur. Yıllar boyu işini yapmaya devam eder. Ve montajından hemen anlaşılır: İşte burada birisi iyi düşünmüş. Müteahhitlerin ve ustaların istediği şeyleri sunar:Basit ve hızlı uygulama, tüm çatı boyları için uygun sistemler ve kapsamlı aksesuar.

 

Uğraştırıcı lehim işleri mi? çatı oluklarında böyle bir şey yoktur. Bunlar, kaliteli ve darbeye karşı dayanıklı plastikten yapılmıştır ve doğrudan takılır veya yapıştırılırlar – bu kadar! Bu nedenle çatı olukları gerçekten çok uygun fiyatlıdır.  Çatı oluklarıyla evinizin kuru kalmasını sağlarsınız.

Türkiye'de Yeni Bir Ürün Olan Bu Malzemenin Satışını ve Uygulanmasını Sağlıyoruz.

Sekiz Farklı Renklerde Olan Bu Dekoratif oluklar Şık ve Modern Yapısıyla Dikkat Çekmektedir. 

Bu Ürünün Avantajları

UZUN YAŞAM

Özel olarak geliştirilmiş kompozit polimer malzeme 50 yılı aşkın dayanıklılık ve uzun ömür sağlar.  

RENK

Polimerik malzemelerin yenilikçi renk derinliği ile çekici ve dayanıklı renkler sunar.    

KOLAY MONTAJ "TEK TUŞ"

Unikalnalnata "TEK TUŞ" sistem kurulumu yapıştırma veya kaynak olmadan, tek bir tıklama ile, olmayan bir uzman tarafından yapılmalıdır sağlar.    

SON NESIL UV KORUMA

Özellikle PVC olukları ve iniş boruları ile drenaj yüksek gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.    

FORMU

Estetik line sistem KLASİK cephe ve çatı mimari kalite vurgular.    

MUKAVEMET

Iki diğer rakip ürünlere oranla yüksek mukavemet ve olumsuz hava koşullarına karşı direnç gibi olukları sağlamak için 2,5 mm kalınlığı.    

SEAL

Silikon sızdırmazlık, sıcaklık açılımları ve gökkuşağı kasılmaları telafi sızıntılarını önlemek ve yapıştırıcı kullanmadan oluklarının montajı sağlar.    

KİMYASAL REAKTİFLER DAYANIKLILIK

Çok kirli alanları ONFORMITY yangın güvenliği standartlarında atık su boruları ve oluklar kullanımı sağlar.    

SICAKLIK DEĞIŞIMLERINE DAYANIKLIDIR

Kompozit malzeme aşırı sıcaklık dalgalanmalarına dayanıklıdır ve özelliklerini korur zaman geniş bir sıcaklık değişimleri.    

GERİ DÖNÜŞÜM

Kullanılan PVC malzeme% 100 geri dönüşüm sistemi KLASİK sağlar. Böylece DEVOREX ® atık arındırılmış üretim, VİNİL 2010 için Topluluk girişimine verdiği desteği ifade etmektedir.    

AMBALAJ

Sistem CLASSIC tüm unsurları üç ve beş katlı karton paketlenmiş, mekanik yaralanmalara karşı koru Bej, beyaz, gri, Millenium, bordo, kahverengi, siyah ve yeşil: KLASİK Sistem sekiz temel renkleri mevcuttur. Renkler hatta geleneksel çatı ve cephe çözümleri ile binaların mimari nitelikleri tamamlayacak ve geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.

dekoratif-yagmur-olugu4.jpegdekoratif-yagmur-olugu2.jpgdekoratif-yagmur-olugu3.jpgdekoratif-yagmur-olugu10.jpgdekoratif-yagmur-olugu9.jpgdekoratif-yagmur-olugu.jpgdekoratif-yagmur-olugu11.GIFdekoratif-yagmur-olugu8.JPGdekoratif-yagmur-olugu7.jpgdekoratif-yagmur-olugu5.jpegdekoratif-yagmur-olugu6.jpgdekoratif-yagmur-olugu12.jpg

 


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559261
99 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top