Desenli Parke

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Desenli parkeler sistem olarak yine bildiğimiz klasik parke modellerinden farksız. Tek farkı üzerinde bir desen bir motif içeriyor olması. Büyük balo ve toplantı salonlarında özellikle tercih edilen bu desenli parkelerin evde yine salonlar için uygulanabilecek küçük motifleri de var. Klasik dekorasyon için tercih edilen bu desenli parkelerin antikavari bir de havası var.

Desenli parke modellerini ilgili satış noktalarında bulabilirsiniz. Yeni yapılan evlerin hepsinde artık parke modelleri kullanılıyor. Fayans ve karo modeller neredeyse unutulmak üzere. Kimse artık tercih etmiyor. Yeni sezon da artık parke modelleri çok sıkça kullanılıyor. Üstelik normal parkelerin bile devrini kapatacak muhteşem denilebilecek birbirinden güzel parke modelleri geliyor. İşlemeli, oymalı rengarenk parke modelleri ile evinizin havası değişsin. Zemin için çok güzel bir dekorasyon isterseniz sizler için incelediğimiz parke modellerini incelemeden kararınızı vermeyin. Gerçekten tasarım harikası olan bu parkeler ile evinizin görünümü değişecek. İçeri girildiği andan itibaren dışarı yansıyan güzelliği fark edeceksiniz.

desenli-parke12.jpgdesenli-parke6.jpgdesenli-parke2.jpgdesenli-parke10.jpgdesenli-parke.jpgdesenli-parke11.jpgdesenli-parke9.jpgdesenli-parke3.jpgdesenli-parke7.jpgdesenli-parke5.jpgdesenli-parke4.jpgdesenli-parke8.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
93058

Kimler Online

27 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top