Dış Cephe Aydınlatma

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dış cephe led aydınlatmasında kullanılan son teknoloji led cephe aydınlatmalar ile binalar daha gösterişli ve daha görünür hale geliyor. Gökdelenler, tarihi yapılar, konut projeleri… Etrafımızı kaplayan modern heykellerin tamamlayıcıları haline gelen aydınlatmalar, gelişen teknoloji imkânları sayesinde şehrin gecesine ışıl ışıl bir sergi sunuyorlar. mimarisi bu canlı ve dinamik aydınlatmalarla yeniden şekilleniyor. Günümüz yapılarında eskinin şatafatlı mimarisini bulamayabiliriz belki; ama ışığın girebildiği farklı formlardan ve sınırsız uygulama imkanlarından yararlanabiliriz. Dış cephe LED aydınlatmasının yarattığı görsel mucize sadece 21. Yüzyılın karakteristik yapıları olan cam binalarda kendini göstermiyor.

İncelikle işlenmiş ayrıntılarıyla görenlerin kendilerini bakmaktan alamadığı tarihi yapılarda da son derece çarpıcı sonuçlar veren dış cephe LED aydınlatması, geçmişten bugüne uzanan mimari serüvenin yapıtaşlarına yepyeni bir boyut katıyor. Örneklerini hemen her yerde görebileceğiniz bu uygulama büyük iş merkezlerine, konutlara, villalara, devlet binalarına ve park ve bahçe gibi açık alanlarda da uygulanmaktadır. Hem işlevsel hem de estetik bir görünüme sahip dış cephe LED aydınlatma uygulamaları, aynı zamanda, LED’in mucizesi sayesinde, son derece ekonomik çözümler sunmaktadır. LED aydınlatmaların diğer aydınlatma kaynaklarına göre ortalama % 50 enerji tasarrufu sağlaması kullanımının da kaçınılmaz olduğunu gösteriyor.

dis-cephe-aydinlatma8.jpegdis-cephe-aydinlatma12.jpgdis-cephe-aydinlatma.jpgdis-cephe-aydinlatma10.jpgdis-cephe-aydinlatma9.jpgdis-cephe-aydinlatma3.jpgdis-cephe-aydinlatma5.jpgdis-cephe-aydinlatma7.jpgdis-cephe-aydinlatma2.jpgdis-cephe-aydinlatma8.jpgdis-cephe-aydinlatma11.jpgdis-cephe-aydinlatma4.jpgdis-cephe-aydinlatma6.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559215
47 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top