Dış Cephe Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yapıların dış cephesine uygulanan kaplamalar, ısı ve enerji yalıtımında büyük oranda bir tasarruf sağlar. Fakat yapım nedenleri arasında binaların dış tasarımlarında daha estetik bir görünüm yakalanması da vardır. Kaplama teknolojileri arasında birçok desen ve modeller ile karşılaşmak mümkündür.

Aynı zamanda kolay uygulanabilir ve her dış cepheye uygun olması da ister yeni yapılarda kullanım isterseniz de var olan yapılarda kullanım imkânı sağlamaktadır. Dış cepheler için uygulanacak bir başka teknik ise dış cephe boyaları ve uygulamalarıdır. Özellikle birden fazla rengin farklı alanlara bölünerek renklendirilmesinde dışarıdan bakıldığında şık bir görünüm sağlanmaktadır. Dış cephe boya uygulamalarında ise renklerin kombinasyonunun iyi hesaplanması gerekmektedir. Hesaplama işlemi sırasında muhitin koşullarına, hava koşullarına ve beğenilerinizi dikkate alarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

dis-cephe-kaplama5.jpgdis-cephe-kaplama7.jpgdis-cephe-kaplama9.jpgdis-cephe-kaplama10.jpgdis-cephe-kaplama11.jpgdis-cephe-kaplama.jpgdis-cephe-kaplama2.jpgdis-cephe-kaplama6.jpgdis-cephe-kaplama3.jpgdis-cephe-kaplama8.jpgdis-cephe-kaplama4.jpg

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1539999
68 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top