Duşakabin Modelleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

DEKORER Duşakabin artık duşakabinsiz banyo yok denecek kadar azdır desek pek de yanlış söylemiş olmayız. Duşakabinler banyoların ve çiftlerin her şeyi olmuş durumda. Banyo dekorasyonu deyince ilk akla gelen unsurlardandır duşakabinler. Hanımlar kadar erkeklerin de ilgilendiği üzerinde düşünüp karar verdiği banyo dekorasyon unsurları arasında yer alan duşakabinler artık çok çeşitli tasarımlarla satışa sunuluyor. Duşakabin modelleri daha önceki yıllar kadar sınırlı tasarımlara sahip değil. Geniş duşakabinler ilgi görüyor. Kir tutmayan kolay temizlenebilen duşakabinler çiftlerin öncelikli tercihleri arasında yerini alıyor. Bonyonuzun ölçüsüne göre yaptıracağınız duşakabin modellerinde ilk dikkat edeceğiniz şey dar olmaması ve kolay temizlenebilir olması. 

Banyoların, mobilyalardan sonra önem arz eden bir diğer konusu ise duşakabin modelidir. Duşakabini bulunmayan bir banyo, duş sonrası adeta bir savaş alanına döner. Tabii ki çocuklu ailelerde bu savaş alanını görmek kaçınılmazdır. En çok anneler zarar görür ve yorulur, bu durumdan. Duşakabin satın alarak banyonuzu kullanışlı bir hale sokabilirsiniz, ayrıca estetik bir görüntü de banyoya katabilirsiniz.

dusakabin-modelleri15.jpgdusakabin-modelleri8.jpgdusakabin-modelleri14.jpgdusakabin-modelleri4.jpgdusakabin-modelleri13.jpgdusakabin-modelleri.jpgdusakabin-modelleri7.jpgdusakabin-modelleri2.jpgdusakabin-modelleri3.jpgdusakabin-modelleri5.jpgdusakabin-modelleri9.jpgdusakabin-modelleri10.jpgdusakabin-modelleri16.jpgdusakabin-modelleri6.jpgdusakabin-modelleri11.jpgdusakabin-modelleri12.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557111
159 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top