Duvar Kağıtları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Duvar Kağıtları. Her evin vazgeçilmezlerindendir duvar kağıtları farklı,renkleri,desenleri,tarzları vardır bunlar evin enerjisini yansıtır.Evlerimize farklı dokunuşlar da bulunmak için evimizde çok kullandığımız bölümleri duvar kağıtlarıyla kaplayabiliriz. Siyah ve beyaz rengi birbirine yakıştıran, bu renkleri dekorasyon tasarımlarında görmek isteyenler için, birbirinden önemli tasarımlar ile oluşturulan gerçekten harika duvar kağıdı modellerini sizler için bir araya getirdik dostlarım. Farklı yapıları ile dekorasyonlarınıza çok şık görünümler kazandırabilecek bu duvar kağıdı modellerini sizlerde değerlendirmeli ve benzer tasarımları dekorasyonlarınıza yansıtmalısınız. Duvar kağıdınıza uygun olarak kullanacağınız ayna ve apliklerle banyonuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

En çok zaman geçirilen alanlardan biri olan mutfaklar kendilerine özel ve şık bir alan sahibi olmak isterler, Bunun içinde mutfak duvar kağıtları modelleri ile bu isteklerini yerine getirebilirsiniz :). Unutmayın, duvar kağıtları en çok yakışan yerlerden birisidir mutfaklar. Eğer sizde vaktinizi en fazla mutfaklarda geçirenlerdenseniz, monoton ve sade görüntülerden sıkılmışşsınız demektir.

duvar-kagitlari.jpgduvar-kagitlari11.jpgduvar-kagitlari24.jpgduvar-kagitlari4.jpgduvar-kagitlari7.jpgduvar-kagitlari23.jpgduvar-kagitlari10.jpgduvar-kagitlari6.jpgduvar-kagitlari25.jpgduvar-kagitlari18.jpgduvar-kagitlari14.jpgduvar-kagitlari12.jpgduvar-kagitlari8.jpgduvar-kagitlari15.jpgduvar-kagitlari27.jpgduvar-kagitlari22.jpgduvar-kagitlari20.jpgduvar-kagitlari9.jpgduvar-kagitlari19.jpgduvar-kagitlari5.jpgduvar-kagitlari16.jpgduvar-kagitlari17.jpgduvar-kagitlari13.jpgduvar-kagitlari3.jpgduvar-kagitlari21.Jpegduvar-kagitlari26.jpgduvar-kagitlari2.jpg

Öncelikle mutfaklarımızın renk, dolap ve beyaz eşyalarını gözden geçirerek en uygun duvar kağıdı modellerini bulabileceğiniz listemize göz atmalısınız. Bu sayede hem ferah hemde çok kaliteli bir görsel sölene sahip olacaksınız. Özellikle, küçük ve büyük tipli mutfaklarda gerçekten farklı ve göz alıcı duvar kağıtları işinizi görecektir.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
84347

Kimler Online

60 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top