Duvar Sticker

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Duvar Sticker. Bir çok sticker modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sizler için özel hazırlanan sayfamızı inceleyebilirsiniz.Duvar sticker dekorasyonda yepyeni bir anlayıştır. Ekstra hiçbir malzemeye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla uygulanabilen sticker modelleri ile sadece birkaç dakika içerisinde evinizin, ofisinizin; duvarlarını, zeminini, camlarını, kapılarını, beyaz eşyalarını kısacası aklınıza gelebilecek tüm pürüzsüz yüzeyleri yeniden dekore ederek ortamınıza bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz.

  

  

   

Duvar stickerları Avrupa'dan ithal edilen vinil malzemeden üretilmiştir. İç mekanlarda sınırsız kullanım ömrüne sahip olan stickerlar dış mekânlarda, kullanım şartlarına bağlı olarak, 6 yıla kadar kullanılabilmektedir. Stickerlar neme, suya ve toza dayanıklıdır.

  

  

  

Vinil malzemenin özel makineler ile kesilmesi ile hazırlanan Deco Art Sticker baskı değildir. Bu nedenle stickerlar uzun renk ömrüne sahiptir. Stickerlarımız uygulamaya hazır halde gönderilir; böylece sticker yüzlerce parçadan oluşsa dahi tek bir işlemle kısa sürede uygulama yapılır. Uygulama yapılacak yüzey tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Yüzeyin yağ, mum ve silikon gibi yapışmayı engelleyici maddeler içermemesi gerekmektedir.

  

  

  

  


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
8
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
179960

Kimler Online

64 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top