Elektrikli Çatı Penceresi

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

DEKORER Modüler Çatı Sistemi’nin vazgeçilmez çözümlerinden biri olan çatı pencereleri, altında yaşam mekânı olan çatı aralarında kullanıcılarına manzara seyri, havalandırma,  maksimum ışık ve güneş gerektiğinde (acil durumlarda) çatıya çıkış imkanı ile konforlu ve garantili çözümler sunarak çağdaş mimaride  ve iç tasarımda  yeni imkanlar açmaktadır. Tavan aralarında çatı pencereleri kullanılarak  kolayca çalışma, dinlenme  ya da bir çocuk için serbestçe fonksiyonel ve stilize edilmiş mekanlar  açabilirsiniz.

DEKORER Çatı Pencereleri, yeni yapılan çatılarda kullanılabildiği gibi, yenileme çalışmalarında da aynı güvenlikle kullanılabiliyor, eski binanıza değer, hayatınıza konfor katıyor. Standarttın dışında ek olarak özel boyut, şekil ve bireysel renk seçimleri de sunmaktadır.

elektrikli-cati-penceresi8.jpgelektrikli-cati-penceresi10.jpgelektrikli-cati-penceresi9.jpgelektrikli-cati-penceresi11.jpgelektrikli-cati-penceresi.gifelektrikli-cati-penceresi6.jpgelektrikli-cati-penceresi5.jpgelektrikli-cati-penceresi4.jpgelektrikli-cati-penceresi7.jpgelektrikli-cati-penceresi2.gifelektrikli-cati-penceresi3.jpg

Özenle seçilmiş yüksek kalite çam ağacı kerestesi kullanılan ve son teknoloji kereste laminasyon teknikleri ile üretilen Sena Yapı çatı pencereleri son derece dayanıklıdır.Avrupa normlarına göre üretilen tüm ürünler prestijli sertifikaları ile DEKORER güvencesiyle sunuluyor. Kalite kontrollerimiz Avrupa standartları ile uyumludur.

 


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558387
42 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top