Fakro Çatı Penceresi

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Eğer çatı katında oturuyor iseniz ve çatınızı daha işlevsel bir hale getirmek, barındığınız ortamı daha çok aydınlatmak ve havalandırmak için çatı penceresi tercih ediyor iseniz o zaman yapmanız gereken başka hususlar da vardır. Çatıya bu çatı pencerelerinin tam olarak monte edilebilmesi ve çatının verimini koruması için fakro çatı penceresi eteklikleri çok önemli bir yere sahiptir.

Çatı eteklikleri sayesinde pencereden beklentilerinizi kolaylık ile karşılayabilirsiniz. Eteklikler ne kadar kaliteli ise ısı ve ışık yalıtımı da bir o kadar kaliteli olur. EHN kiremit eteklik hem yüksek çatılar için hem de kaplamaların işlevsel olabilmesi için aynı zamanda da çatı pencerelerinin kolaylık ile monte edilebilmesi için çok gerekli bir üründür. Özellikle de çatı ile etekliklerin doğru bir şekilde kullanılması ve uyum içerisinde olması mükemmel bir iş ortaya çıkarır. Eğer eteklik olmadan pencere montajı yapılır ise cam bir süre sonra dış etkilerden ötürü zedelenir. Bu zedelenmenin olmaması için de eteklik ile pencere arasında bir drenaj sağlanmalıdır.

fakro-cati-penceresi8.jpgfakro-cati-penceresi10.jpgfakro-cati-penceresi7.jpgfakro-cati-penceresi12.jpgfakro-cati-penceresi11.jpgfakro-cati-penceresi3.jpgfakro-cati-penceresi.pngfakro-cati-penceresi6.jpgfakro-cati-penceresi9.jpgfakro-cati-penceresi2.jpgfakro-cati-penceresi4.jpgfakro-cati-penceresi5.jpg

Özellikle çatı penceresi kullanıyor iseniz ve çatı penceresini dış etkilerden korumak ve doğru bir montaj yapmak istiyor iseniz o zaman Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri kullanmak zorundasınız. Dışarıda bulunan dış etkilen, güneş ışınları, su sızıntıları pencerelerin kalitesini düşürür ve hizmet ömrünü kısaltır. Bu neden ile de bu eteklikleri hem yatay olarak hem de blok şeklinde çatınıza monte ettirmelisiniz. Sizde bir kez çatı penceresi sistemlerinden yararlanın ve ömür boyu onu kullanın. Bunu sağlayabilmek için de her zaman en kalitelisini tercih edin. 


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557075
123 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top