Farklı Gergi Tavan

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İç ve mekanda yep yeni bir tavan modeli. gökyüzü tavan gergileri şık estetik ve şaşırtıcı bir malzeme olmanın yanı sıra sıra dışı dokusu ile de göz kamaştırıyor. Türkiye'nin herine malzeme ne uygulama hizmetimiz vardır. Ev sahipleri, mimarlar, tasarımcılar, inşaatçılar, yatırımcılar ve şirketleri güzelleştirmek ve modernleştirmek için bu zarif tavan ve duvar ürünleri harika bir dekorasyon malzemesi. Gergi tavan, büyük ya da küçük, herhangi bir mekanı geliştirmek ve güzelleştirmek için kullanılabilir. 

Hatırlarsınız, kısa süre önce germe tavan adı altında örnek modeller ve bilgiler sunmuştuk. Bugün ele aldığımız gergi tavanlar da aynı uygulamadır. Germe tavan, gergi tavan olarak da adlandırılmaktadır.

farkli-gergi-tavan6.jpgfarkli-gergi-tavan11.jpgfarkli-gergi-tavan5.jpgfarkli-gergi-tavan12.jpgfarkli-gergi-tavan15.jpgfarkli-gergi-tavan13.jpgfarkli-gergi-tavan14.jpgfarkli-gergi-tavan4.jpgfarkli-gergi-tavan7.jpgfarkli-gergi-tavan10.jpgfarkli-gergi-tavan8.jpgfarkli-gergi-tavan2.jpgfarkli-gergi-tavan.jpgfarkli-gergi-tavan3.jpgfarkli-gergi-tavan9.jpg

Gergi tavan modelleri nasıl uygulanır?

Tavanın isminden de anlayacağımız gibi germe uygulaması ile gergi tavan modelleri elde edilmektedir. Dekoratif olarak şık yapısı ile dikkat çeken gergi tavanlar, aynı zamanda çok kullanışlıdır. Sadece bir avize ile tasarlanan tavanlar sizi de sıktıysa, gergi tavan modelleri sizin için uygun olabilir. Alçıpan asma tavan da düşünebilirsiniz ama gergi tavan modelleri de son derece kullanışlıdır.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557685
85 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top