Gergi Tavan

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gergi tavan (diğer adıyla germe ve gerilmiş Tavan), iki bileşenden oluşan çok hafif (m2 ye 200 gr ağırlık) her forma girebilen rengarenk ve modern bir asma tavan sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür (PVC) membran parça içine uzanır .Yuvarlak Dikdörtgen kare kavisli dalgalı vs. olmak üzere her şekilde yapılabilir ve her şekle girer. Hafiftir ve pratiktir. Hijyendir temizlenebilir, toz zerrelerini tutmaz , yalıtkandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, sağlamdır ve esnektir, hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi – Germe Tavan sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlardada uygulanabilir. Sonuç olarak, gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar . Sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne değin gelişimiyle de incelenmesi gereken gergi tavan sistemleri dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinmektedir. Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarındaki yüksek gelirli kişiler ipek kumaşlardan oturdukları konakların salonlarının zengin durmasını sağlarlardı.Ancak bu ilkel gergi tavanlarda çeşitli sorunlar meydana gelirdi. Yeterince gerdirilemeyen ipek zamanla sarkar, zarar görür ya da parlaklığını yitirebilirdi.

Fiberoptik Gergi Tavan, Fiberoptik kablolar ile Gergi tavandan sarkıtılarak Işık verilmesi çalışmasıdır transparan gergi tavan villa,avm otel mağza ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış şık tasarımlı gergi tavan modeli olarak ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın heryerini aynı derecede aydınlatmasını sağlar.transparan gergi tavan kişiyi  rahatsız etmeyecek sekilde aydınlatma sağlar.transparan gergi tavan kullanılan özel ledler sayesinde enerji tasarrufu sağlar.uygulanan aydınlarma sayesinde göze rahatsızlık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır renk olarak beyaz ve açık krem modelleri ile farklı ortam yaratılır aydınlat ma olarak beyad led aydınlatma gün işığı aydınlatma rgb renk değiştiren aydınlatma sistemleri ile ortama farklı dekoratif bir görüntü verir. uv baskılı gergi tavan A sınıfı yüksek baskı kalitesli gergi tavan.baskılı gergi tavan sistemi modern ve dekoratif tavanlar elde etmenizi sağlar son sistem led uv baskı makinemizde uv baskı yapılarak gergi tavan larda yüksek baskı kalitesi elde edilir.gergi tavanlarımız kesinlikle solvent içermez piyasada solvent baskı ile yapılan gergi tavanlar kanserojen boya içerir ve ağır bir koku evinize verir.gergi tavan yaptıracağınız firmanın mutlaka makine parkurunu inceleyiniz.baskılı modellerde seçilen yüksek baskı kalitesindeki hertürlü resim baskı yapılarak tavanlarınıza ayrı bir görüntü verir istanbulın hertarafına serviz imkanımız sayesinde hızlı montaj yapılmaktadır tüm ürünlerimiz  A SINIFI yüksek baskı kalitesinde hazırlanmktadır baskılı resimlerinizi resim görselleri bölümünden seçerek karar verebilirsiniz.hızlı montaj güvenilir ekibimiz sertifikalı ustalarımız sayesinde tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

gergi-tavan12.jpggergi-tavan9.jpggergi-tavan11.jpggergi-tavan19.jpggergi-tavan3.jpggergi-tavan6.jpggergi-tavan14.jpggergi-tavan15.jpggergi-tavan22.jpggergi-tavan18.jpggergi-tavan8.jpggergi-tavan17.jpggergi-tavan2.jpggergi-tavan16.jpggergi-tavan10.jpggergi-tavan4.jpggergi-tavan20.jpggergi-tavan21.jpggergi-tavan5.jpggergi-tavan7.jpggergi-tavan13.jpggergi-tavan.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559214
46 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top