Akustik Kumaş

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Akustik Kumaşlar ( 2 Sınıf Kumaş Vardır. 1. sınıf Ahşap Panel Arkasına Kullanılan Keçe Kumaşlarıdır. Diğeri İse Panel Ön Yüzüne Kaplanan Salonun içine Bakan Tarafı Kumaş ile kaplı olan panellerdir. Bu akustik kumaşlar masalar arası seperasyon seperatör panellerdede kullanılmaktdır.)  Akustik kumaş fiyatları ve Katalog talepleriniz için Gökçe Akustik teknik ofisi ile görüşünüz.

B-1 Sınıfı Yanmaz (alev lamineli) Akustik Kumaş Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Model ve renk seçenekleri için Aksa Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

akustik-kumas8.jpgakustik-kumas12.pngakustik-kumas16.jpgakustik-kumas13.jpgakustik-kumas6.jpgakustik-kumas10.jpgakustik-kumas18.jpgakustik-kumas2.pngakustik-kumas7.jpgakustik-kumas9.jpgakustik-kumas17.jpgakustik-kumas11.pngakustik-kumas14.jpgakustik-kumas12.JPGakustik-kumas4.pngakustik-kumas.pngakustik-kumas15.png


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557714
114 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top