Gökyüzü Gergi Tavan

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İç ve mekanda yep yeni bir tavan modeli. gökyüzü tavan gergileri şık estetik ve şaşırtıcı bir malzeme olmanın yanı sıra sıra dışı dokusu ilede göz kamaştırıyor. İstanbulun heryerine malzeme ve uygulama hizmetimiz vardır.  Ev sahipleri, mimarlar, tasarımcılar, inşaatçılar, yatırımcılar ve şirketleri güzelleştirmek ve modernleştirmek için bu zarif tavan ve duvar ürünleri harika bir dekorasyon malzemesi.

Gergi tavan, büyük ya da küçük, herhangi bir mekanı geliştirmek ve güzelleştirmek için kullanılabilir. Evinizi süslemek, ofis için bir üst sınıf profesyonel dekoratif tavan oluşturmak, ya da ortamda özel bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız “gergi tavan” en iyi çözümdür. 

gokyuzu-gergi-tavan3.jpggokyuzu-gergi-tavan13.jpggokyuzu-gergi-tavan6.jpggokyuzu-gergi-tavan16.jpggokyuzu-gergi-tavan9.jpggokyuzu-gergi-tavan12.jpggokyuzu-gergi-tavan15.jpggokyuzu-gergi-tavan11.jpggokyuzu-gergi-tavan19.jpggokyuzu-gergi-tavan5.jpggokyuzu-gergi-tavan17.jpggokyuzu-gergi-tavan10.jpggokyuzu-gergi-tavan2.jpggokyuzu-gergi-tavan.jpggokyuzu-gergi-tavan8.jpggokyuzu-gergi-tavan14.jpggokyuzu-gergi-tavan7.jpggokyuzu-gergi-tavan18.jpggokyuzu-gergi-tavan4.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559240
76 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top