İç Mekan Duvar Taşları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer İç Mekan Taş Kaplama; İç mekanlarda ( İç Cephe ) Taş kaplama görüntüsü oluşturmak için kullanılan taş görünümlü kaplamalar modern yapılarda kullanılmaya başlandı.Dekoratif iç ve dış taş kaplama uygulamadan önce firmamızdan detaylı uygulama talimatı alabilirsiniz. Kültür taşlarımız dogal taş kaplama uygulanmadığı yerlerde dahil olmak üzere her hangi bir duvar yüzeyine kolay ve ekonomik uygulanabilir. 4cm kalınlığında olup 50cm x 120cm ebatlarındadır. İç ve dış mekanda kullanılabilir özelliklere sahip olan bu paneller ucuz pratik ve kısa sürede teslimi ile sizlere sunuyoruz. Sınırsız dokusu ve onlarca modeli ile dogallığın en kolay yapısı olan bu paneller evinize iş yerinize değer katar. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı yapan bu paneller su ve neme karşıda dayanıklıdır. 

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13

Daha çok iç mekanlarda cephe kaplaması ve dekorasyonunda kullanılan , son yıllarda mağaza vitrinleri,iş merkezleri,spa, bar ve ofis dekorasyonlarında sıkça tercih edilen iç mekan taş duvar kaplamaları.. Kültür Taşı, Kültür Tuğlası, Yer Taşı, Taş Kaplama, Plazma Tv Arkası Taş Kaplama, Dekoratif Taş, Duvar Taş Kaplama, İç Mekan Taş Kaplama, Dış Mekan Taş Kaplama, Tuğla Duvar Kaplama, Tuğla Duvar, Salon Taş Kaplama, Taş Modelleri, Şömine Taş Kaplama, Taş Duvar Kaplama, Yapay Taş Kaplama, Duvar Taşı, Plazma Arkası Taş Kaplama, Dekoratif Taş Kaplama, Taş Duvar, Kültür Taşları, Taş Fiyatları, Dekoratif Tuğla, İç Mekan Duvar Taşı, Mutfak Taş Kaplama, Kültür Taşı Ustası İç mekan alanlarınızı daha eğlenceli, zevkinizi yansıtacak görünümlere kavuştururken, konfor ve rahatınızı ön planda tutuyoruz.

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13

ic-mekan-duvar-taslari20.jpgic-mekan-duvar-taslari17.jpgic-mekan-duvar-taslari11.jpgic-mekan-duvar-taslari7.jpgic-mekan-duvar-taslari18.jpgic-mekan-duvar-taslari12.jpgic-mekan-duvar-taslari21.jpgic-mekan-duvar-taslari8.pngic-mekan-duvar-taslari10.jpgic-mekan-duvar-taslari.jpgic-mekan-duvar-taslari16.jpgic-mekan-duvar-taslari15.pngic-mekan-duvar-taslari3.jpgic-mekan-duvar-taslari13.jpgic-mekan-duvar-taslari2.jpgic-mekan-duvar-taslari9.jpgic-mekan-duvar-taslari4.jpgic-mekan-duvar-taslari19.jpgic-mekan-duvar-taslari14.jpgic-mekan-duvar-taslari6.jpgic-mekan-duvar-taslari5.jpg


Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13

Karşılıklı fikir alış-verişleriyle istek ve beklentilerinizi belirleyip, size en uygun çözümleri üretmek bizim uzmanlık alanımız. Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modlleri sizler için sitemizde. Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeliarıyorsanız size tavsiyem duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz.

 

 

 


Yorum ekle

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
366
Makale Görünüm Sayısı
1321287
101 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top