İç Mekan Taş Duvar

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Taş Duvar Kaplama ,Doğal taşlar, traverten, mermer, granit ve mozaik dekorasyonda sürekli karşılaştığımız yapı malzemeleri çeşitli teknikler kullanılarak dekoratif duvar panellerine dönüşüyor. Püskürtme, patlatma, eskitme gibi birçok teknik ile hazırlanan taş duvar panelleri çeşitli aşamalardan geçerek hazırlanmaktadır. İşlenen taşların paneller haline getirilmesi dekorasyondan büyük kolaylıklar sağlıyor. Odalarda bir duvarı farklı renkte boyatmak zamanında modayken, daha sonra bir duvarı duvar kağıdı kaplatmak moda oldu. Şimdi ise son trend taş kaplı duvarlar.İsterseniz bir odanın tek duvarına, isterseniz açık mutfaklı evlerde 2 odayı ayırma, isterseniz de tv ünitesinin arkasına kaplatabileceğiniz taşlarla, evinize modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İç Mekan Taş Duvar İçin İrtibat: 0216 606 14 58 - 0505 030 63 24

iç Mekan Taş Kaplama – iç mekan alanlarınızı daha eğlenceli, zevkinizi yansıtacak görünümlere kavuştururken, konfor ve rahatınızı ön planda tutuyoruz. İç mekan alanlarınızı daha eğlenceli, zevkinizi yansıtacak görünümlere kavuştururken, konfor ve rahatınızı ön planda tutuyoruz. Karşılıklı fikir alış-verişleriyle istek ve beklentilerinizi belirleyip, size en uygun çözümleri üretmek bizim uzmanlık alanımız.

Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modelleri sizler için sitemizde. Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeli arıyorsanız size tavsiyem duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz.

ic-mekan-tas-duvar2.jpgic-mekan-tas-duvar.jpgic-mekan-tas-duvar4.jpgic-mekan-tas-duvar9.jpgic-mekan-tas-duvar6.jpgic-mekan-tas-duvar11.jpgic-mekan-tas-duvar13.jpgic-mekan-tas-duvar12.jpgic-mekan-tas-duvar5.jpgic-mekan-tas-duvar10.jpgic-mekan-tas-duvar7.jpgic-mekan-tas-duvar8.jpgic-mekan-tas-duvar14.jpgic-mekan-tas-duvar3.jpg

İç Mekan Taş Duvar İçin İrtibat: 0216 606 14 58 - 0505 030 63 24


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557536
60 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top