İç Mekan Taş Kaplama Modelleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer İç mekan alanlarınızı daha eğlenceli, zevkinizi yansıtacak görünümlere kavuştururken, konfor ve rahatınızı ön planda tutuyoruz. Karşılıklı fikir alış-verişleriyle istek ve beklentilerinizi belirleyip, size en uygun çözümleri üretmek bizim uzmanlık alanımız. Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modlleri sizler için sitemizde. Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeli arıyorsanız size tavsiyem duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz.

Diğer bir ürün ise kaplama amacıyla kullanılan Kenar patlatmalı Kayrak taşı, gene diğer ülkelerde  bilinen  adı  ise  Mushroom  stone’dir. Bu ürün ise Kayrak  taşlarının   düzgün bir  şekilde   ebatlandıktan   sonra   kenarlarının   makinelerle  kırılmasıyla elde edilmektedir.Uygulandığı yerlere  tamamen  antik  bir  görünüm  katan bir malzemedir. Odalarda bir duvarı farklı renkte boyatmak zamanında modayken, daha sonra bir duvarı duvar kağıdı kaplatmak moda oldu. Şimdi ise son trend taş kaplı duvarlar.İsterseniz bir odanın tek duvarına, isterseniz açık mutfaklı evlerde 2 odayı ayırma, isterseniz de tv ünitesinin arkasına kaplatabileceğiniz taşlarla, evinize modern bir görünüm kazandırabilirsniz.

ic-mekan-tas-kaplama-modelleri12.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri2.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri13.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri5.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri6.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri16.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri9.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri8.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri15.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri10.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri11.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri3.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri4.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri14.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri7.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557541
65 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top