Kamelya Modelleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gerek kış bahçesi gerekse ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bahçelerinizde yazın güneşten korunarak havanın ve doğanın tadını çıkararak dostlarınızla bir arada geçireceğiniz keyifli bir oturma alanı sunan Ahşap kamelya firmamız tarafından özel tasarımlarıyla beğeninize sunulmaktadır. Kamelya için düşünülen her ayrıntıda usta işçilikleriyle profesyonel bir çalışma sergileyen konusunda uzman ekip arkadaşlarımız kaliteli malzemelerle ahşabın her mekanda ihtişamını mekanlarınıza yansıtmaktadır. Yazlık ve müstakil evlerde sıkça kullanılan bir bahçe grubu olan kamelya modelleri, özellikle ahşap modellerde tercih ediliyor. Bahçenizde şık bir görünüm ve konforlu bir bahçe keyfi yapmak için, büyük evinizin bahçesinde siz de kamelya tercih edebilirsiniz. Hazır olarak yapı marketlerde bulabileceğiniz ya da ahşap mağazalarından da satın alabileceğiniz kamelya modelleri, sitelerde de karşımıza çıkıyor.

Arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte oturup sohbet ederken bir yandan da çay keyfi yaparken keyifli vakit geçireceğiniz evinizin kamelyasında, serin bir ortam oluşturabilirsiniz. Yazın en sıcak saatlerde bile oturabileceğiniz kamelya, doğru malzemeden yapıldığında, mekanın serinliğinin korunmasını sağlar. Çardak olarak da bilinen ve birçok farklı malzemeden yapılan kamelya modelleri, yazlık evlerde genellikle ahşaptan tercih ediliyor. Kamelya yani çardakşar evlerimizin yanıbaşındaki soluklanma alanları olarak yüzlerce yıldır kullanılan en eski peyzaj unsurlarından biridir. Yapımının kolay olması ve insanların sört duvar arasından çıkıp bir arada hoş vakitler geçirmesine imkan sağladığı için yüzyıllardır devam ettirilmiş mimari bir gelenektir.

kamelya-modelleri7.jpgkamelya-modelleri16.JPGkamelya-modelleri5.jpgkamelya-modelleri14.jpgkamelya-modelleri4.jpgkamelya-modelleri15.jpgkamelya-modelleri6.jpgkamelya-modelleri12.jpgkamelya-modelleri10.jpgkamelya-modelleri8.jpgkamelya-modelleri2.jpgkamelya-modelleri9.jpgkamelya-modelleri11.jpgkamelya-modelleri3.jpgkamelya-modelleri13.jpgkamelya-modelleri.jpg

Modern dünya üstüste dikilen apartman daireleriyle pekçok insanı bu imkandan mahrum bıraksa da hala bahçeli evlerde oturabilen şanslı insanlar için kamelyalar vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Üstelik yapımı kolay olduğu gibi çeşitli dekorasyonlara da imkan verecek esnek bir mekan unsuru olan kamelyalar için çok çeşitli modeller üretilebiliyor. Ka Bu yaz bu tаrz bir ürünе ѕahіp olmak istiyоrsanız, ѕize іlham vereсek modeller galerimizde yеr аlıyor. Bauhaus, Prаktіker, Koçtaş gibi büyük yapı marketlerde hazır оlаrаk satışa sunulаn ve sipariş usulü satılan kamelya modelleri de uуgun fіyatları іlе her bütçеyе hitaр edіуor. Ağaç evlerini anımѕatan görüntüsü іle evinizin bahçesinde çocuklаrınızın kеyifli vakit gеçіrmеsі için alan yaratmak istiyоrsanız, ѕiz de bahçenizin dilediğiniz yеrinе yerleştirebileсeğiniz kamelуa mоdelleri ilе yazın keуfіnі evinizin bahçeѕіnde çıkarın. Fіyatları model, ürün ve kaliteуe göre değişiklik gösteren kamelуalarda, bahçе dekorasуonunuza görе farklı renk ѕeçenekleri de bulabіlіrsіnіz Kamelyalar diğer adıyla çardaklar yüzyıllardır evlerimizin yanıbaşında soluklanacağımız, kendimize zaman ayıracağımız mekanlar olarak hayatımızdalar. Yapımı kolay olduğu gibi çeşitli dekorasyonlara da imkan verecek esnek bir mekan unsuru olan kamelyalar için çok çeşitli modeller üretilebilir.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559232
68 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top