Kompakt Laminat Cephe

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Compact Laminat cephe kaplama sistemi ile giydirilmiş binalarda, bina yüzeyi ile kaplama tam olarak ayrıldığından, max. düzeyde havalandırma sağlandığı gibi, rutubet, ısı kaybı ve ısı farklılıkları da önlenmiş olur. Geniş renk ve desen seçeneği ile metal ve kompozit türevi diğer giydirme cephe levhalarına oranla daha esnek ve oluşturucu çözümler sunmaktadır.

Compact laminat , fenol esaslı reçine emdirilmiş kraft kağıtları ile en dışında melamin esaslı reçine emdirilmiş dekor kağıdının 150 oC sıcaklıkta 100 kg/cm2 basınç altında 90 dakika preslenmesiyle oluşan panellerdir.Kalınlık olarak 2 mm. ile 40 mm. arasında üretim yapılabilmektedir. Genel olarak cubicle sistemlerde 12 mm. , Cephe kaplamalarında 6-8-10 mm. ve laboratuvar tezgahlarında ise 20 mm. kalınlık uygulanır.

kompozit-cephe-kaplama7.pngkompozit-cephe-kaplama11.jpgkompozit-cephe-kaplama8.jpgkompozit-cephe-kaplama2.jpgkompozit-cephe-kaplama13.jpgkompozit-cephe-kaplama5.jpgkompozit-cephe-kaplama9.jpgkompozit-cephe-kaplama3.jpgkompozit-cephe-kaplama4.jpgkompozit-cephe-kaplama10.jpgkompozit-cephe-kaplama3.pngkompozit-cephe-kaplama.jpgkompozit-cephe-kaplama12.jpgkompozit-cephe-kaplama6.jpgkompozit-cephe-kaplama6.pngkompozit-cephe-kaplama14.jpg

Compact Laminat; çok sayıda craft kağıdının fenol reçinesine yüksek ısı (150°C) ve basınç (100 bar kg/cm2) altında doyurularak, yüzeyi melamin reçinesi emprenye edilmiş dekor kağıdının tabaka oluşturması ile elde edilen cephe giydirme levhalarıdır. Compact Laminat Paneller ISO 9001 ve ON CERT/EN 438 kalitesiyle üretilmektedir.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557071
118 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top