Kompozit Cephe Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kompozit kullanımının faydalarından bazıları: # Yangına karşı A2 sınıfı dayanıklılık gösterir; yangın esnasında tehlikeli bir gaz çıkışı olmaz, herhangi bir zamanda çevreye bir zararı dokunmaz. # Hafiftir, esnek ve mukavemetlidir, mükemmel derecede düz bir yüzeye sahiptir. Düşük alt konstrüksiyon maliyetine sahiptir. # Su geçirmez, temizlenmesi kolaydır. # Kolay işlenebilir, kesilip bükülebilir.

Giydirme cephe sistemlerinden biri olan kompozit levha kaplama sistemleri diğer cephe kaplama sistemleri ile de kullanılabilmesi ve temizlik açısından kullanılışlı bir cephe kaplama sistemidir. Marka olarak çok fazla bulanabilmektedir.Bu Yazıyla ilgili en çok arananlar beyaz eşya kaplama kompozit kaplama kompozit panel kompozit panel kaplama modellerikompozit panel kaplama ümraniye kompozit panel nedirkompozit panel ümraniyelcd tv kaplamalarıpanel kaplama panel kaplama Kırca Yapı ’nın, dünyanın önde gelen A2 alüminyum kompozit paneller, yaratıcılık ve mühendislikteki en son teknolojiyi bir araya getiriyor. 

kompozit-cephe-kaplama7.pngkompozit-cephe-kaplama11.jpgkompozit-cephe-kaplama8.jpgkompozit-cephe-kaplama2.jpgkompozit-cephe-kaplama13.jpgkompozit-cephe-kaplama5.jpgkompozit-cephe-kaplama9.jpgkompozit-cephe-kaplama3.jpgkompozit-cephe-kaplama4.jpgkompozit-cephe-kaplama10.jpgkompozit-cephe-kaplama3.pngkompozit-cephe-kaplama.jpgkompozit-cephe-kaplama12.jpgkompozit-cephe-kaplama6.jpgkompozit-cephe-kaplama6.pngkompozit-cephe-kaplama14.jpg

Dünyada A2 (A2 Sınıfı Yanmaz Kompozit) yanmazlık sınıfında üretilen ilk ve tek alüminyum kompozit levha olan A2, mineral dolgulu malzemesi sayesinde yangın yalıtımının önemli olduğu endüstriyel binalarda, kamu binalarında, hastanelerde, otellerde, tünellerde veya metro istasyonlarında kullanılabiliyor. Ayrıca, kanıtlanmış kalitesi ve işlenebilirlik özellikleri sayesinde A2 mimarlara ve dizayncılara düşüncelerinde sınırsız özgürlük sağlıyor. A2’nin avantajları A2, güvenlikten temizliğe kadar pek çok önemli özelliği de bünyesinde barındırıyor.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559251
88 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top