Lambiri Tavan

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Ahşap Lambiri Döşeme , Kütük Lambri, Döşeme Üretiminde Ağaç Malzemenin Kullanılması ;Genellikle ülkemizde Sarıçam, Kızılçam, Karaçam ve Ladinden üretilmektedirler. Bu ürünleri üreten tesisler çoğunlukla kereste fabrikalarının özel bir kısmını teşkil edecek bir şekilde kurulmuşlardır. Bu ağaç malzemeleri dış görünüş bakımından diğer malzemelere nazaran güzel ve sıcak görünüşlüdür.Isıyı izole etmesi dolayısı ile sağlıklı döşeme tipidirler..Pvc Lambri, yapınız için çok pratik, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen tavan kaplama ve kapama malzemesidir. Değişik renk ve modelleri ile zevkinize en uygun Lambri'yi seçebilirsiniz.İster malzeme teminini sizin için biz yapalım isterseniz malzemenizi kendiniz temin edin biz uygulamasını yapalım.

1-Her türlü inşaat iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır.

2-Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle asma tavanda en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

3-Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratır.

4-Tesisatlara kolayca müdahale edilir.

5-Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir.

6-Ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Bu sistemle  inşaatlarda yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir.

7-Nemli ve ıslak ortamlarda rutubetten etkilenmez yapısıyla bakteri üremesini önler.

8-Hijyenlik isteyen tüm mekânlar için pilta ideal asma tavan çözümüdür.

9-Kolay yanmaz(b1 sınıfı),sıcak ve soğuktan etkilenmez.

lambiri-tavan16.jpglambiri-tavan15.jpglambiri-tavan7.jpglambiri-tavan5.jpglambiri-tavan6.jpglambiri-tavan3.jpglambiri-tavan11.jpglambiri-tavan8.jpglambiri-tavan13.jpeglambiri-tavan9.jpglambiri-tavan4.jpglambiri-tavan10.pnglambiri-tavan.jpglambiri-tavan14.jpglambiri-tavan2.jpglambiri-tavan12.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557678
77 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top