Lamine Parke

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Lamine Parke.  Lamine parke, ahşap malzemenin birkaç tabakasının birbirine yapıştırılması ve bunların üzerine nitelikli ağaçtan ince bir kaplama yapılması sureti ile üretilir. Lamine parkeler genellikle üç katmandan oluşur. 5-10 mm kalınlıktaki iki ağaç tabakası ve 2-5 mm kalınlıktaki parke yapmaya uygun nitelikteki ahşaptan tabaka damarları birbirine dik gelecek şekilde sıcak preste tutkal ile yapıştırılır.

Cilalı olarak kullanıma sunulan lamine parkeler montaj işlemi sonrasında herhangi bir düzeltme veya cilalama işlemi gerektirmezler. Lamine parkenin, laminat parkeden farkı şudur; laminat parkede arada MDF kullanılır, lamine parkede ise aradaki malzeme ahşaptır. Lamine parke, laminat parkeden bu yüzden daha pahalıdır.

lamine-parke4.jpglamine-parke3.jpglamine-parke.jpglamine-parke8.pnglamine-parke3.pnglamine-parke9.jpglamine-parke2.pnglamine-parke11.jpglamine-parke6.jpglamine-parke10.jpglamine-parke13.jpglamine-parke5.jpglamine-parke12.jpglamine-parke15.jpglamine-parke7.jpglamine-parke14.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
18
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
112196

Kimler Online

64 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top