Modern Banyo Modelleri

Modern Banyo Modelleri. Banyo için modern tarzı benimsediğinizde ister küçük ister geniş bir banyonuz olsun ferah, hijyen duygusunun öne çıktığı ve size kendinizi iyi hissettirecek bir düzenleme yapabilirsiniz. Burada fotoğraflardan yola çıkarak modern bir banyonun olmazsa olmazlarını ve evinizde uygulayabileceğiniz ipuçlarını derledik. Yeni banyo dolap modellerini incelediğimizde işlevsellik ve kullanım kolaylığı ön tasarıda fakat siz yinede seçimlerinizi yaparken dekoratif modeller seçmeye itina gösterin.

Ahşap banyo dolapları çoğunlukla en çok tercih edilen modeller aralarında yer alıyorlar fakat yeni tasarımlar cam ve metal ağırlıklı. Ek Olarak modern ve şık tek görünüm isteyenlerdenseniz sizlere cam ayrıntılı dolap modellerini önerebiliriz, lavabo seçimlerinizdede cam kullandığınızda meydana son derece uyumlu tek görünüm çıkacaktır. Metal ağırlıklı banyo dolapları fazla tercih edilmesede muadil olarak incelemenizde fayda var.

modern-banyo-modelleri6.jpgmodern-banyo-modelleri7.jpgmodern-banyo-modelleri3.jpgmodern-banyo-modelleri5.jpgmodern-banyo-modelleri10.jpgmodern-banyo-modelleri13.jpgmodern-banyo-modelleri11.jpgmodern-banyo-modelleri8.jpgmodern-banyo-modelleri.jpgmodern-banyo-modelleri4.jpgmodern-banyo-modelleri12.jpgmodern-banyo-modelleri2.jpgmodern-banyo-modelleri14.jpgmodern-banyo-modelleri9.jpg


Yazdır   Email