Motorlu Çatı Merdiveni

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bu çatı penceresi odanın herhangi bir yerinden kumanda edilebilirliği ve yağmur esnasında otomatik kapanma özelliği sayesinde en üst seviyede çatı katı kullanımıı konforu sağlamaktadır. FTP-V motorlu çatı penceresi tüm çatı katı odalarına monte edilebilmektedir. VELUX Solar çatı penceresi ihtiyacınız olan her türlü konforu size sunmak üzere üretilmiştir. Montaj işlemi manuel pencerelerin montajı kadar kolaydır. Montajı tamamlanan Solar çatı penceresi, hiçbir kablolamaya ihtiyaç duymaksızın güneşten aldığı enerji ile kontrol edilecektir.

Solar pencereler tamamen güneş enerjisi ile çalıştığından ve pencere motoru, şarj edilebilir pil ve pencerenin dış kasasında bulunan solar hücreden oluşan panel ile tüm parçaları tam bir paket halinde sunulduğundan herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duulmadan kolayca uygulanabilir. Tek yapılması gereken güneş paneli, güneş enerjisi ile çalılan motor ve pil kutusunu monte ederek birbirine bağlamaktır. Solar pencere montajını gerçekleştirdikten sonra uzaktan kumandanızın otomatik kurulumunu çalıştırarak birkaç dakika içinde pencerenizin kullanıma hazır hale gelmesini sağlamanız mümkündür. Sisteme daha sonra yeni bir VELUX solar ürün (panjur, perde gibi) eklemek isterseniz sadece yeni ürünün montajını gerçekleştirip uzaktan kumandaya tanıtmanız yeterli olacaktır.

motorlu-cati-merdiveni.jpgmotorlu-cati-merdiveni6.jpgmotorlu-cati-merdiveni8.jpgmotorlu-cati-merdiveni4.jpgmotorlu-cati-merdiveni2.jpgmotorlu-cati-merdiveni3.gifmotorlu-cati-merdiveni5.jpgmotorlu-cati-merdiveni9.jpgmotorlu-cati-merdiveni7.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559252
89 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top