Muayene Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Muayene Dekorasyonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Dişçi Muayenesi doktor muayenesi vb gibi bir çok oda düzenlenmesi gerek tavan gerekse duvar dekorasyonun ile hizmet vermekteyiz. Her kişiye göre özel tasarımlar ve özel renklerle bir çok ürün ve modellerle sizlere hizmet veriyoruz. Kliniği ziyaret edecek hastaların içeri girmeye başlamasından itibaren diş kliniği dekorasyonu düşünülebilir. Size bizden güzel bir tavsiye dış kapınızın yanına ya da güzel ve görünecek bir alanına logonuzu kabartmalı ve şık biçimde yerleştirin. Gelen ziyaretçilerin kliniğiniz hakkındaki düşünceleri o andan itibaren başlayacaktır. Ayrıca güvenlik kamerası sisteminizi de aksatmayın iç ortam (dome) tipi bir kamera ile güvenlikle birlikte görünüm şıklığını da yakalamış olacaksınız. Mekanınız uygun, mümkünse otomatik kapı tercih edilmelidir. Bu arada otomatik kapı cam kısmı gülen yüz temaları ve kendi reklamınız ile şık bir şekilde tasarlanabilir.

Sanırım sonrasında sekreterya yani danışma ve bekleme salonu alanları gelmekte. Alan genişliği ve yüksekliği ne derece bilinmez lakin siz kendi alan özellikleriniz için uygun mobilya ve oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz birkaç husus yer alıyor. Ölçüler, renkler ve dizayn özellikleri şeklinde sıralanabilir.

muayene-dekorasyon9.jpgmuayene-dekorasyon5.jpgmuayene-dekorasyon.jpgmuayene-dekorasyon11.jpgmuayene-dekorasyon4.jpgmuayene-dekorasyon2.jpgmuayene-dekorasyon10.jpgmuayene-dekorasyon3.jpgmuayene-dekorasyon6.jpgmuayene-dekorasyon8.jpgmuayene-dekorasyon7.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557538
62 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top