Mutfak Dolabı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer ile farklı ve şık Mutfak Dolablarını sizlere sunuyoruz. Sizler için en iyi hizmet vermek adın bir çok ürün ve özelliklerle rüm renk desenleri ile tüm ürün ve modellerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Ham MDF levhanın üzerine akrilik parlak folyonun eklenmesiyle yapılan bir kapak türüdür. İki tür akrilik kapak vardır; birincisi boya türü, ikinci melamin türüdür. Melamin; MDF üzerine yapılan bir kaplamadır. Bu kaplama kapağı güçlendirdiği için, çizilmeler karşı önemli avantaj sağlamaktadır. Bir diğer akrilik kapak türü de, Akrilik panel olarak bilinen ve İtalya’ da üretilen akrilik kapaktır. İç yüzü ve dış yüzü 2 milim kalınlığındadır.

Bu kapağın en büyük avantajı su geçirmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Uzun yıllar yıpranmadan, çizilmeden kullanılabilir. Fiyatları biraz yüksektir. Akrilik günümüzün en yangın mutfak dolabı modellerinin başında gelmektedir. Bir çok artısı vardır. Uzun yıllar kullanılabilirler, çizilmeme özelliğine sahiptir, kolay temizlenirleri, hijyeniktir, sağlıklıdır. Fiyatları biraz yüksek olsa dahi sunulan kaliteye değecektir.

mutfak-dolabi5.jpgmutfak-dolabi17.jpgmutfak-dolabi9.jpgmutfak-dolabi14.jpgmutfak-dolabi25.jpgmutfak-dolabi16.jpgmutfak-dolabi23.jpgmutfak-dolabi22.jpgmutfak-dolabi.jpgmutfak-dolabi2.jpgmutfak-dolabi18.jpgmutfak-dolabi20.jpgmutfak-dolabi6.jpgmutfak-dolabi7.jpgmutfak-dolabi15.jpgmutfak-dolabi13.jpgmutfak-dolabi28.jpgmutfak-dolabi21.jpgmutfak-dolabi19.jpgmutfak-dolabi3.jpgmutfak-dolabi26.jpgmutfak-dolabi11.jpgmutfak-dolabi4.jpgmutfak-dolabi8.jpgmutfak-dolabi12.jpgmutfak-dolabi24.jpgmutfak-dolabi10.jpgmutfak-dolabi27.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558423
91 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top