Mutfak Fayans Modelleri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Mutfak dekorasyonun da en çarpıcı tasarımlar dan biri olan fayanslar , zeminden duvarlara kadar her alan da farklı modeller kullanılarak dekorasyonun görselliği arttırılır . Mutfak Tezgah Üstü Fayanslar zemin ve duvarlar da kullanılan seramikler ile renk ve desenlerin de uyum sağlanırsa görselliği iki katına çıkaracaktır . Dekoratif olarak üretilen Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri mutfaklarda tarz bir dekorasyon oluşturarak tüm dikkatleri üzerine çekecektir . Tezgah üzerin de kullanılan fayanslar , cam mozaikler estetik ve kalitenin bir arada sunulduğu son derece etkileyici renk ve desenleri ile mutfağınızda bambaşka bir hava Oluşturarak dekorasyonun kalitesini arttıracaktır . Temizlemesi son derece kolay olan cam ve seramik fayanslar mutfağınızda olması gereken hijyeni sağlayarak işinizi kolaylaştıracaktır .

Mutfak dolaplarının görünümünü ve şıklığını tamamlayan dolap kulpları arasında birçok farklı seçenek var. Modern, klasik, avangard, pop art ya da vintage tarzda mutfak dolabı kulp modelleri ile mutfak dekorasyonunuza renklilik ve hareket katın. Koçtaş ya da Praktiker gibi yapı marketlerde, IKEA’da, mutfak ürünleri satan mağazalarda ve dekorasyon mağazalarında bulabileceğiniz bu kulplar arasında yüzlerce farklı seçenek bulmak mümkün.

mutfak-fayans-modelleri11.jpgmutfak-fayans-modelleri7.jpgmutfak-fayans-modelleri9.jpgmutfak-fayans-modelleri2.jpgmutfak-fayans-modelleri12.jpgmutfak-fayans-modelleri14.jpgmutfak-fayans-modelleri17.jpgmutfak-fayans-modelleri16.jpgmutfak-fayans-modelleri5.jpgmutfak-fayans-modelleri.jpgmutfak-fayans-modelleri4.jpgmutfak-fayans-modelleri3.jpgmutfak-fayans-modelleri19.jpgmutfak-fayans-modelleri6.jpgmutfak-fayans-modelleri10.jpgmutfak-fayans-modelleri15.jpgmutfak-fayans-modelleri8.jpgmutfak-fayans-modelleri18.jpgmutfak-fayans-modelleri13.jpg

Dekorasyon dünyasında her geçen gün beraberinde yenilikler getirmeye devam ediyor, gelişen üretim teknolojileri ile yaşam alanları için dekoratif ve oluşturucu tasarımlar ile daha şık ve görsel açıdan oldukça kaliteli görünümler ile karşılaşıyoruz. Bugün yazımızda mutfak ve banyolara farklı ve şık bir hava kazandıran metal fayans modelleri ve kullanım alanları hakkında detaylardan bahsetmek istedik.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558433
100 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top