Mutfak Tavan

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer. Mutfak Asma Tavanı mutfak dekorasyonunu zenginleştirerek mutfağı daha estetik ve zengin bir görünüme kavuşturur. Mutfakta kullanabileceğimiz pek çok mutfak asma tavan modelleri vardır. Bunlar modellerine ve desenlerine göre fiyat farklılığı gösterirler. Ayrıca asma tavanlar, aydınlatma, havalandırma ve spot gibi sistemlerin montajına zemin hazırlar ve bunların gizlenmesini ve ortama adapte edilmesini sağlar. Mutfaklarınıza güzel bir görüntü vermek, farklı bir ambiyans yaratmak için asma tavan kullanabilirsiniz. Yalnız değinmeden geçemeyeceğim, özellikle tavan yüksekliği çok dar olan, yani yerden yüksekliği az olan mutfaklarda bu durumu yapmamanızı tavsiye ediyorum. Zira dar olan alana uygulanacak asma tavan, mutfağı olduğundan da daha kısa ve dar gösterecektir bilginiz olsun.

Çabuk ve kolay montajı ile boyanmaya hazır tavan yüzeyinin oluşmasını sağlar. Her türlü iç mekan tavan uygulamalında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar oluşturur. Tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir. Mutfaklarınız artık çok şık ve huzur dolu olucak. Yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek. Modern ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarından biri haline gelen asma tavanlar, yalnızca salon ya da yatak odalarında değil, girişte, oturma odasında ya da banyo ve mutfaklarda da kullanılıyor. Özellikle mutfakta yeni ve modern bir görünüm yaratmak isteyenlerin tercihi, mutfak asma tavan modelleri oluyor. Bugüne kadar programda mutfağını değiştirmek isteyen hemen her ailenin mutfağına uygulanan mutfak asma tavan modelleri, mutfağınıza farklı bir bakış, yeni bir tarz kazandırıyor.

mutfak-tavan4.jpgmutfak-tavan14.jpgmutfak-tavan9.jpgmutfak-tavan2.jpgmutfak-tavan11.jpgmutfak-tavan12.jpgmutfak-tavan13.jpgmutfak-tavan7.jpgmutfak-tavan8.jpgmutfak-tavan.jpgmutfak-tavan10.jpgmutfak-tavan6.jpgmutfak-tavan3.jpgmutfak-tavan5.jpg

Mutfak dekorasyonunu zenginleştiren mutfak asma tavan modelleri, yeniliklere açık olanlara hitap ediyor. Önceleri antre ve koridorlarda aydınlatma amacı ile kullanılan asma tavanlar, artık estetik bir görünüm için de tercih ediliyor. Mutfak aydınlatmanızı asma tavanlar ile gerçekleştirmek isterseniz, siz de mutfak asma tavan modelleri arasında kendi zevkinize ve tarzınıza uygun bir model bulabilirsiniz. Evinizi yenilemeye karar vermişseniz ilk yapacağınız bölüm mutfak dekorasyonu olmalı. Ev hanımlarının en fazla zaman geçirdiği bölüm olan mutfağın onların isteği doğrultusunda dekore edilmesi, mutfak dekorasyonu yapacağınız zaman tasarımda ev hanımlarının da fikrinin alınması oldukça önemlidir. Bir mutfakta neyin nereye konulacağını bize göre ev hanımları, bir mimardan daha iyi bilir. Çünkü yaşayarak öğreniyorlar ve ne istediklerini biliyorlar. Mutfak dekorasyonu asma tavansız olmaz. Her zaman gelişen teknoloji ile birlikte yeniliklere açık olmak ve ev dekorasyonunda farklı bakış açılarına da yer vermek gerekir. Yıllardır dekorasyonda kullanılan asma tavan modelleri oldukça şık tasarımlar sunmaktadır. Zaman zaman klasik aydınlatmalardan sıkılıp, farklı ve modern bir görünüşte göz alıcı bir görünüm yaratabilirsiniz. Mutfağınızda estetik, şık ve farklı bir görünüm elde etmek için, asma tavan modellerini tercihinize göre dilediğiniz boyutlarda yaptırmanız için çok kullanışlı ve alternatifi bol bir seçimdir. Evinizde değişiklikler yaparken ışık konusunu da es geçmemek gerekir. Işık bir anda ortamdaki atmosferi değiştirir.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557076
124 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top