Niş Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Tüm Alçıpan Nişler Modelleri ile sizlere hizmet veriyoruz Nişler ev dekorasyonlarında fazlasıyla kullanılır oldu. Sizlere aşağıda alçıpan ve ahşap malzemeden yapılmış niş uygulama örneklerini fotoğraflar ile anlatmaya çalışacağız. Nişler ev içlerinde salon, oturma odası, yatak odasında bazen banyo ve wc lerimizde kullanılabilir. Niş modellerde bir diğer önemli olan şey ışıktır. Artık teknolojinin ilerlemesi ile led seçeniğimiz artmıştır. Burada dikkat etmeniz gereken şey niş in önünde bir çıkıntı bırakarak, ışığın insan gözüne burmadan direkt niş in içine etki etmesidir.

Evlerinde farklı ve kaliteli görsel çalışmalardan haz duyanlar elbetteki vardır. Özellikle Niş Modelleri ile birlikte mobilya ve dekorasyon çalışmalarınız daha da fazla takdir görecektir. Niş modelleri genellikle eski ve geleneksel tasarımların yanı sıra özel ve farklı niş modelleri ile de yapılabilmektedir. Öncelikle niş modeli uygulanacak duvarınızın işinin ehli bir mimar tarafından önceden görülmesi ve yapılabilecek farklı niş modelleri tasarımları ile seçim yapabilmesi sağlanmalıdır. Bu sayede hem bütçenize hemde dekorasyonunuza en uygun niş modellerine de sahip olabileceksiniz.

nis-dekorasyon9.jpgnis-dekorasyon12.jpgnis-dekorasyon8.jpgnis-dekorasyon4.jpgnis-dekorasyon13.jpgnis-dekorasyon.jpgnis-dekorasyon11.jpgnis-dekorasyon6.jpgnis-dekorasyon7.jpgnis-dekorasyon3.jpgnis-dekorasyon5.jpgnis-dekorasyon14.jpgnis-dekorasyon10.jpgnis-dekorasyon15.jpgnis-dekorasyon2.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557539
63 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top