Osmanlı Tavan

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Dekorer Osmanlı Tavan Ev dekorasyonu yaparken asma tavan yaptırmayı düşünüyorsanız , Osmanlı tarzı asma tavan modellerini görmeniz lazım eve klasik bir görünüm katacağından emin ola bilirsiniz, Osmanlı kültüründen küçük bir parça olsa da evinizde Osmanlı asma tavanları yapmaya ne dersiniz. Alçı asma tavan,Osmanlı asma tavan modelleri,Osmanlı mimarisi,klasik asma tavan modelleri,klasik asma tavan örnekleri,nostaljik asma tavan,mimar sinan dekorasyon örnekleri,Osmanlı dekorasyon fikirleri.

Osmanlı’nın yapıları arasında göze en çok çarpan ise hiç şüphesiz Camiiler, anıt mezarlar ve saraylardır. Günümüzde ise Osmanlı mimari’sine uygun evlerin inşası tekrardan ivme kazanıp bunun yanı sıra da bir çok yabancı mimara ilham kaynağı olarak yurt dışında çağımıza uygun halde dizayn edilerek tekrar dan projelendirilip hayata geçirilmektedir.

osmanli-tavan3.jpgosmanli-tavan11.jpgosmanli-tavan13.jpgosmanli-tavan4.jpgosmanli-tavan7.jpgosmanli-tavan.jpgosmanli-tavan9.jpgosmanli-tavan8.jpgosmanli-tavan10.jpgosmanli-tavan12.jpgosmanli-tavan6.jpgosmanli-tavan2.jpgosmanli-tavan5.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557078
126 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top