Oturma Odası Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Oturma Odası Dekorasyon Evin şüphesiz ki en çok kullandığımız odası oturma odasıdır. Evde geçirdiğimiz geçirdiğimiz zamanın çoğunda oturma odasında oluruz. Ya ailemizle oturur, ya dostlarla sohbet olur veya televizyon izlenir. En çok kullandığımız odanın dekorasyonu önemlidir. Oturma odamızı dekore ederken odanın kullanım kolaylığı olması gerekir. Dekorasyonu çok abartarak fazla kalabalık bir oda tasarlanmamalı. Çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz yerler yakında olmalı, koltuklarınız rahat olmalı, belki uzanabileceğiniz koltuklar seçebilirsiniz, daha az aksesuar kullanılmalı, her an bir vazoya çarpıp kırabilirim korkusunu yaşamamalısınız.

Oturma odasında lüksü ve şıklığı seveler, oturma odası modellerini özenle seçmelisiniz. Sizler için hazırladığımız lüks oturma odası modelleri ile evinizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Oturma odasını dizayn ederken mobilya ve oturma gruplarının yanı sıra tv üniteleri, tv sehpaları, duvardan monte edilen raflı tv ünitesi modelleri, modern sehpa takımları, deri veya kumaş koltuk takımları, modern halılar, ihtiyacı tamamlayıcı perde modelleri, dekoratif tablolar, saatler, avizeler ve ihtiyaca göre led ışıklı aydınlatmaların bir uyum içinde olması şart. Lüks oturma odası modellerinde görselliği tamamlamak için dekoratif ürünler tercih edilirken, oturma odasında sürekli vakit geçirileceği için konfor ve kullanım kolaylığı da oldukça önemli.

oturma-odasi-dekorasyon6.jpgoturma-odasi-dekorasyon7.jpgoturma-odasi-dekorasyon14.jpgoturma-odasi-dekorasyon9.jpgoturma-odasi-dekorasyon.jpgoturma-odasi-dekorasyon8.jpgoturma-odasi-dekorasyon12.jpgoturma-odasi-dekorasyon13.jpgoturma-odasi-dekorasyon4.jpgoturma-odasi-dekorasyon2.jpgoturma-odasi-dekorasyon10.jpgoturma-odasi-dekorasyon5.jpgoturma-odasi-dekorasyon3.jpgoturma-odasi-dekorasyon11.jpg

Odanıza lüks bir görünüm kazandıracak oturma odası modelleri genellikle açık tonlarda veya canlı renklerde olmalıdır. Dileyenler koyu renkleri de tercih edebilir yalnız oturma odasında bu kadar değişiklik yapılırken koyu renkler tercih edilmeden önce iyice düşünülmelidir. Sizler için seçtiğimiz birbirinden şık oturma odası modelleri. Ev sahiplerinin dikkat ettiği odalardan olan oturma odaları, uygun dekorasyon çalışmaları ile mükemmelliği açığa çıkartabilir. İlk olarak yapmanız gereken oturma odası dekorasyonu için uygun olan odanın iyi incelenmesi olacak. Oturma odası olarak kullanılacak odanın aldığı güneş ışığı, büyüklüğü ve yapısı etki alanlarıdır. Dikkatinizi bu etki alanlarında yoğunlaştırarak çok daha keyif veren bir oturma odası dekorasyonu modeli tasarlayabilirsiniz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558147
357 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top