Oturma Salonu Avizeleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Modernlik ama göz alıcılık da istiyorsanız ve uyku alanım muhteşem ve farklı bir şekilde görünsün diyorsanız ilham verebilecek önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederim. Dekorasyonlara ışık tutan Aydınlatma ürünleri , evimizin her bölümüne farklı tarz tasarımları ile kaliteli bir aydınlanma sağlayarak estetik bir duruş sergiliyor . Bir çok farklı tasarımı ile değişik ihtiyaçlara yönelik kullanım imkanı sunan aydınlatma tasarımları arasın da avizelerin yeri başkadır .

Genel aydınlatma aracı olarak tercih edilen tavanların ortasından sarkan avizeler ise tamamen evinizin dekorasyon tarzına uygun olarak seçilir ve dekorasyonu tamamlar . Güzel asma aydınlatma ürünleri, aplik ve avizeler ile yatak odanıza şık bir görünüm kazandırabilir ve çok şık bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Biz de genelde pek sevilmese de yatak odasında aydınlatma kullanımı kesinlikle çok hoş bir görüntü oluşturuyor. Sizde yatak odanızda avize veya aplik kullanmak istiyorsanız aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda en önemli unsurlardan biri avizelerdir. Evinizin diyazynına göre avize seçiminiz de son derece önemlidir. Gerek şekli gerekse aydınlığı açısında ister istemez hayatımızı etkileyen avizeler, çok çeşitte olmakla birlikte yansıttığı ışıkta da aynı farkın var olduğu görülmektedir.

oturma-odasi-avizeleri9.jpgoturma-odasi-avizeleri3.jpgoturma-odasi-avizeleri.jpgoturma-odasi-avizeleri6.jpgoturma-odasi-avizeleri8.jpgoturma-odasi-avizeleri4.jpgoturma-odasi-avizeleri10.jpgoturma-odasi-avizeleri12.jpgoturma-odasi-avizeleri11.jpgoturma-odasi-avizeleri2.jpgoturma-odasi-avizeleri5.jpgoturma-odasi-avizeleri7.jpg

Aydınlatma aracı olarak kullanılan fenerlerin tarihi çok eskilere, yüzyıllar öncesine dayanıyor. Artık gaz yağı yerine elektrikle yanan fenerler bugün de hayatımızdan çıkmış değil. Fener avizeler onlarca farklı modeliyle pek çok evi hem aydınlatıyor hem de dekorasyonda fark yaratıyor. Aşağıda farklı odalarda fener sarkıt lambaların nasıl kullanıldığına dair örnekler görebilirsiniz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559246
83 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top